“STEM un pilsoniskās līdzdalības norises plašākai izglītības pieredzei un karjeras izvēlei” projekta ietvaros 30.03.2026. notika norise.
5.a klases skolēni devās uz “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”, lai piedalītos norisē “Droši un gardi: manis ceptie augļu kēksiņi”. Sākumā
lasīt tālāk Read more

