Ja uzskatāt, ka r2vsk.lv mājas lapā publicētās fotogrāfijas var radīt problēmas ar personas datu apstrādi Regulas kontekstā, informējiet par vajadzību tās izņemt.

Konsultāciju grafiks

Vārds Uzvārds Mācību priekšmets Diena Laiks Vieta   (kabinets)
JEĻENA BAGELE Dabaszinības otrdien 12.50 – 13.23 101.
NATAĻJA BIJAKA Mazākumtautību valoda un literatūra (krievu) pirmdien 15.20 – 16.52 310.
MARIANNA BONDENKOVA Sports           Sports un veselība pirmdien   trešdien 13.30 – 14.18 14.20 – 15.00 l.z.           m.z.
OLGA BUDREVSKA Latviešu valoda un literatūra pirmdien trešdien  trešdien      ceturtdien 7.30 – 7.55    7.30 – 7.53   15.10 – 16.20 7.30 – 7.55 406.      206.       406.      206.
VANDA BUIKO Ģeogrāfija otrdien 12.50 – 13.45 316.
INĀRA ČODARE Latviešu valoda un literatūra otrdien   trešdien 12.35 – 13.15 13.35 – 15.13  407.
GAĻINA DAUGOVIČA Ķīmija pirmdien  piektdien 14.30 – 15.10 14.30 – 15.00 124.P
ALEKSANDRS DOROŠČONOKS Mājturība un tehnoloģijas Dizains un tehnoloģijas otrdien 14.20 – 15.01 105.P
OLGA DREBEINIKA Matemātika pirmdien 13.40 – 15.25 405.
RAISA DUKAĻSKA Angļu valoda otrdien 13.40 – 14.00  15.20 – 16.30  309.
VLADIMIRS DUKULIS Teātra māksla  Kultūra un māksla I (teātra māksla) pirmdien piektdien 13.20 – 13.28 12.30 – 12.38 318.      aktu zālē
DAIRA ERTMANE Latviešu valoda un literatūra Matemātika otrdien trešdien ceturtdien 13.50 – 14.20 211.
ALEVTINA FADEJEVA Kristīgā mācība ceturtdien 10.46 – 10.50 bibliotēkā
GAĻINA FEDKINA Mājturība un tehnoloģijas Matemātika ceturtdien 14.30 – 15.14 309.P
LUDMILA FJODOROVA Datorika  Inženierzinības  Fizika otrdien      15.14 – 16.02 402.
ILGA GORSVĀNE Latviešu valoda un literatūra otrdien   trešdien 14.20 – 15.30 7.35 – 7.59   15.10 – 16.20 413.     103.     413.
NAĻA HOHLOVA Mājturība un tehnoloģijas       Ētika         Matemātika Mazākumtautību valoda (krievu)  pirmdien 14.30 – 15.22 205.
LILIJA IVANOVA Fizika trešdien 15.20 – 15.47 402.
TATJANA KLOMĀNE Mūzika otrdien 15.10 – 15.26 506.
OLGA KUČEROVA Angļu valoda otrdien 7.37 – 8.40 101.
AIJA KUŠNERE Latviešu valoda un literatūra otrdien   piektdien 15.10 – 16.39 12.30 – 13.10 408.
LIGITA LIPOVSKA Latviešu valoda un literatūra         Dizains un tehnoloģijas  Mājturība un tehnoloģijas pirmdien  ceturtdien 7.30 – 7.50   14.20 – 14.42 202.    309.P
ALEKSANDRA MALAŠČENKOVA Mājturība un tehnoloģijas       Ētika         Matemātika Mazākumtautību valoda (krievu)  pirmdien 14.30 – 15.22 209.
JADVIGA MATVEJEVA Latviešu valoda un literatūra trešdien    ceturtdien 15.10 – 16.10 14.20 – 15.20 503.     408.
ĻUBOVA MJASŅIKOVA Mazākumtautību valoda un literatūra (krievu) otrdien ceturtdien 15.10 – 15.57 13.30 – 14.20  311.
JEĻENA NARICA Fizika pirmdien  14.30 – 15.10 307.P
Matemātika       trešdien 14.30 – 15.10 15.12 – 16.00
INESE NARTIŠE Vizuālā māksla   Sociālās zinības piektdien  14.30 – 15.32 503.
ILONA OBIDENNIKOVA Dabaszinības  Bioloģija    Veselības mācība pirmdien    trešdien 13.40 – 14.21 14.30 – 15.31 101.
IRINA ONUFRIJEVA Mazākumtautību valoda un literatūra (krievu)        Sociālās zinības un vēsture          Vizuālā māksla pirmdien 13.30 – 14.16 206.
NADEŽDA OSIPOVA Mūzika pirmdien 13.40 – 14.21 506.
MARINA PAVLĀNE Mazākumtautību valoda un literatūra (krievu)         Vizuālā māksla  Sociālās zinības  Dabaszinības  Dizains un tehnoloģijas pirmdien  piektdien 12.50 – 13.30 207.
TATJANA PAVLĀNE Mājturība un tehnoloģijas       Ētika         Matemātika Mazākumtautību valoda (krievu)  pirmdien 14.30 – 15.22 208.
INĀRA PAVRO Ekonomika otrdien 8.35 – 8.44 503.
INĀRA PETUHOVA Angļu valoda pirmdien  trešdien   piektdien 14.30 – 15.10   14.30 – 15.10 14.30 – 15.07 307.
DIĀNA PIROŽKINA Mazākumtautību valoda un literatūra (krievu) pirmdien ceturtdien piektdien 7.20 – 8.00     7.20 – 8.00     7.20 – 7.50 318.
INNA RAGINSKA Angļu valoda otrdien trešdien 11.34 – 11.50 12.33 – 12.50 413.      309.
OLGA RAPŠA Angļu valoda otrdien trešdien ceturtdien 12.50 – 13.30 13.40 – 14.20 15.15 – 15.50 113.
GAĻINA RIŽAKOVA Matemātika pirmdien otrdien trešdien 13.40 – 14.20 14.30 – 15.10 14.30 – 15.03 302.P
RAIVIS RUDZGAILIS Tehniskā grafika otrdien 7.45 – 7.49 503.
IGORS SAPERINS Sports un veselība  Sports otrdien  ceturtdien 15.00 – 15.50 15.00 – 15.50 l.z.
MARINA SERGEJEVA Informātika   Datorika otrdien 14.30 – 15.14 512.
IGORS SERGEJEVS Informātika otrdien 14.30 – 14.46 509.
MARINA SMIRNOVA Svešvaloda (B1) trešdien 15.20 – 15.50 114.
REGĪNA SOLOVJOVA Latvijas un pasaules vēsture Sociālās zinības pirmdien trešdien   14.20 – 15.20 14.20 – 15.07 412.
IJA SOROKINA Programmēšanas pamati       Programmēšana  Informātika otrdien 7.35 – 7.55   11.35 – 11.47 12.35 – 12.47 509.
IVĒTA SPRŪGA Latvijas un pasaules vēsture          Sociālās zinības un vēsture          Vēsture un sociālās zinātnes I     Kultūras pamati trešdien 15.10 – 16.00 408.
LUDMILA TAŠKĀNE Vizuālā māksla  Matemātika ceturtdien 15.00 – 16.04 103.
DIĀNA TRAŠKOVA Bioloģija ceturtdien 15.10 – 15.24 402.
JEĻENA VIĻUMA Vizuālā māksla Sociālās zinības Ētika                 Mazākumtautību valoda (krievu)  Dabaszinības Mājturība un tehnoloģijas  Matemātika trešdien   piektdien 12.40 – 13.20 12.40 – 13.20 202.