Ja uzskatāt, ka r2vsk.lv mājas lapā publicētās fotogrāfijas var radīt problēmas ar personas datu apstrādi Regulas kontekstā, informējiet par vajadzību tās izņemt.

Sporta sasniegumi

Rēzeknes 2.vidusskolas izglītojamo godalgotās vietas sportā 2018./2019.mācību gadā

Nr. Klase Vārds, uzvārds Nominācija
  1.  
6.a Kirsanovs Kirils Futbols 6. – 7.kl.  1.vieta pilsētas sacensībās, 2.vieta – Latgales zonā;   

Telpu futbols  pilsētas sacensībās  1.vieta

  1.  
6.b Sokolovs Andrejs
  1.  
7.b Mihins Jegors
  1.  
7.a Gailums Kirils
  1.  
7.a Trančenoks Mihails
  1.  
6.b Žogots Andrejs
  1.  
6.b Prohorovs Antons

(krosā – 3.vieta)

Futbols 6. – 7.kl.  1.vieta pilsētas sacensībās, 2.vieta – Latgales zonā;   

Telpu futbols  pilsētas sacensībās  1.vieta;

Pilsētas kross 6. -7.kl. II vieta

  1.  
6.b Zimakovs Daniils

(krosā – 3.vieta)

  1.  
7.a Dukaļskis Oļegs
  1.  
7.a Kvitovs Aleksandrs
  1.  
5.b Kožemjakins Romans Telpu futbols  pilsētas sacensībās  1.vieta
  1.  
5.a Pegasova Darja Pilsētas kross 5.kl. III vieta
  1.  
5.b Teplova Varvara
  1.  
5.b Poļakova Veronika
  1.  
5.b Šilovs Pāvels
  1.  
5.b Stirāns Artjoms
  1.  
5.b Jermolajevs Dmitrijs Šaha sacensībās 3.vieta (komanda)
  1.  
8.b Otzulis Raivis
  1.  
9.b Petrovs Antons        1.vieta Pilsētas kross 8. -9.kl.

II vieta

  1.  
9.a Minčonoks Rains     3.vieta
  1.  
8.b Garanča Sofija         2.vieta
  1.  
8.b Smirnova Veronika  2.vieta
  1.  
7.b Drelikova Karina Pilsētas kross 6. -7.kl.

II vieta

  1.  
7.b Muratova Angelina
  1.  
2.a Jemeļjanovs Ivans Telpu futbols  pilsētas sacensībās

II vieta

  1.  
2.a Kovaļkovs Viktors
  1.  
2.b Paņins Matvejs
  1.  
3.a Rasčosovs Boriss
  1.  
3.a Ņesterovs Ņikita
  1.  
3.a Osipovs Dmitrijs
  1.  
3.a Kuzņecovs Dzintars Telpu futbols  pilsētas sacensībās  

II vieta;

Šaha sacensībās 3.vieta (komanda)

  1.  
3.a Vidžups Alens Peldēšana pilsētas sacensībās  II vieta
  1.  
2.b Kovaļs Kristiāns Peldēšana pilsētas sacensībās  II vieta
  1.  
4.a Suhobokovs Artjoms Peldēšana pilsētas sacensībās  II vieta
  1.  
4.b Aitovs Jegors Peldēšana pilsētas sacensībās  II vieta
  1.  
4.a Lebedevs Darians Šaha sacensībās 3.vieta (komanda)
  1.  
4.a Lebedevs Rodions Šaha sacensībās 3.vieta (komanda)
  1.  
11.a Cvetkovs Ņikita 3.vieta sacensībās basketbolā

3.vieta sacensībās volejbolā

  1.  
12.b Tutins  Andrejs 3.vieta sacensībās basketbolā

Pilsētas kross 10. -12.kl. III vieta

  1.  
12.a Oļegs Danilovs 3.vieta sacensībās basketbolā
  1.  
12.a Maksims Jakovļevs 3.vieta sacensībās basketbolā
  1.  
12.a Seļužickis Artjoms 3.vieta sacensībās basketbolā

3.vieta sacensībās volejbolā

  1.  
12.a Čebatarovičs Māris 3.vieta sacensībās basketbolā

3.vieta sacensībās volejbolā

Pilsētas kross 10. -12.kl. III vieta

  1.  
12.a Artjoms Čakšs 3.vieta sacensībās basketbolā
  1.  
10.a Viktors Dudkins 3.vieta sacensībās basketbolā
  1.  
10.a Romans Grigorjevs 3.vieta sacensībās basketbolā
  1.  
11.a Kozačenko Andrejs 3.vieta sacensībās volejbolā
  1.  
11.a Pavlovs Oļegs 3. vieta sacensībās volejbolā
  1.  
12.a Putnis Antons 3.vieta sacensībās volejbolā

trīscīņa

  1.  
10.a Navicks Vladislavs 3.vieta sacensībās volejbolā
  1.  
10.a Nikita Petrovs Trīscīņa
  1.  
12.a Kudrjavcevs Konstantīns Pilsētas kross 10. -12.kl. III vieta
  1.  
11.a Zimina Jūlija Pilsētas kross 10. -12.kl. III vieta
  1.  
11.a Antonova Karīna Pilsētas kross 10. -12.kl. III vieta