Ja uzskatāt, ka r2vsk.lv mājas lapā publicētās fotogrāfijas var radīt problēmas ar personas datu apstrādi Regulas kontekstā, informējiet par vajadzību tās izņemt.

Pasākumi

02.05.2023. Mūsu skolā ciemojās Fizioterapeits Kaspars Ločmelis. Vadot praktisku nodarbību iepazīstināja skolēnus ar savas profesijas būtību un ikdienu. Kā arī tiek dotas rekomendācijas ikdienas ergonamitates uzlabošanai.

 

23.martā Rēzeknes 1.ģimnāzijā notika
Pieredzes apmaiņas seminārs “Izglītība. Karjera. Pētniecība”.
Tiek apspriestas tēmas par karjeras plānošanu, veidošanu un atbalsta pasākumiem skolā,
par atbalstu un kompetenču veicināšanu izglītojamajiem, iepazīstināšana ar pētniecības būtību, organizāciju un metodiku.
No Rēzeknes 2. vidusskolas piedalījās 7 izglītojamie:
7.b. Darina Stirāne, 7.b.Anželika Kakaulina, 7.b. Darja Šličkova,
8.a. Anastasija Ļebedeva, 8.a. Kristina Kuprovska, 9.b. Pozdņaka Diāna, 9.b. Evelina Čelabajeva

 

Ikgadējā Karjeras nedēļā aicinās jauniešus atklāt savas uzņēmējspējas

 No 17. līdz 21. oktobrim visā Latvijā notiks Karjeras nedēļa, kuru organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar reģionālajiem partneriem. Šogad Karjeras nedēļa atzīmē savu desmitgadi un ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!” aicinās ikvienu, īpaši skolēnus, izzināt un attīstīt savas uzņēmējspējas.

 Karjeras nedēļa ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!” arī šogad norisināsies Latvijas pilsētu un novadu vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs, piedāvājot dažādus izzinošus pasākumus – diskusijas, radošās darbnīcas, tikšanās ar uzņēmumu un augstskolu pārstāvjiem, skolu absolventiem un skolēnu vecākiem. Izglītības iestādēs notiks tematiskās mācībstundas, izmantojot katrai vecumgrupai pielāgotus, īpaši Karjeras nedēļai radītus materiālus. Aicinām sekot līdzi  Karjeras nedēļas aktualitātēm un programmai VIAA mājaslapā, kā arī VIAA un TavaiKarjerai Facebook un Twitter kontos.

Par Karjeras nedēļu

Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, ko VIAA organizē sadarbībā ar Latvijas pilsētām un novadiem. Tajā jauniešiem ir iespēja iepazīt arvien jaunas, ar karjeras izglītību saistītas tēmas – darba tirgus tendences, nākotnē pieprasītākās profesijas, skolā iegūto zināšanu un prasmju pielietojums izvēlētajā nozarē.  Karjeras nedēļa ir viena no VIAA īstenotā projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” aktivitātēm ar Eiropas Sociālā fonda un valsts finansējumu.

Vidusskolēnu online spēle “Kosmosa izaicinājums”

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks sadarbībā ar Ventspils Augstskolu un SIA Aspired izstrādājis interaktīvu spēli par kosmosa tehnoloģijām. Aicina visus Latvijas vidusskolēnus līdz 18. maijam veidot komandas, pārstāvēt savu klasi spēlē, un izlozes rezultātā iegūt iespēju bez maksas apmeklēt vienu nodarbību VATP Nākotnes klasē, kā arī doties uz Ventspils zinātnes centru VIZIUM. Laimēto balvu varēs izmantot līdz š.g. decembrim, t.i. visu nākamā mācību gada pirmo semestri. Jo vairāk komandas no vienas klases piedalīsies, jo lielāka iespēja konkrētajai klasei iegūt balvu!

Vairāk par spēles norisi un nosacījumiem varat lasīt: www.nakotnesklase.lv/kosmoss

12.05.2022.

Vasaras darbs jauniešiem Rēzeknes novadā!

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu, kas tiks īstenotas laika posmā no 2022. gada 1. jūnija līdz 31. augustam. Konkursa mērķis ir nodarbināt jauniešus vasaras periodā, kā arī veicināt jauniešu darba prakses un neformālās izglītības attīstību Rēzeknes novadā.

Konkursā tiek aicināti piedalīties Rēzeknes novada pagastos/Viļānu pilsētā dzīvojošie jaunieši, kas 2021./2022. mācību gadā beidz 9., 10. vai 11. klasi (1. un 2. kurss arodskolās) kādā no izglītības iestādēm Rēzeknes novadā vai Rēzeknē, vai kādā citā pilsētā (jauniešu deklarētā dzīvesvieta ir jābūt Rēzeknes novadā).

Pieteikumi tiek gaidīti Rēzeknes novada pašvaldības pagastu/pilsētas pārvaldēs līdz 24. maijam plkst. 16.00.

Sīkāka informācija NOLIKUMĀ

12.05.2022.

                                                                                                                                         

Karjeras iedvesmas nedēļa RSU!

 Rīgas Stradiņa universitātes Karjeras centrs sadarbojoties ar biznesa inkubatoru B-Space, studentiem, absolventiem, mācībspēkiem un darbiniekiem aicina piedalīties Karjeras iedvesmas nedēļā. Laika posmā no 9. – 13. maijam seko līdzi tiešraidēm, piesakies darbnīcām un reģistrējies iedvesmojošām lekcijām.

Plašāka informācija www.rsu.lv!

Noslēdzot Karjeras iedvesmas nedēļu, aicinām izmantot iespēju iepazīt RSU fakultātes un studiju vidi klātienē! 14. maijā no plkst. 13.00 vērsim durvis topošajiem RSU studentiem.

Esam atvēruši pieteikšanās anketu – reģistrējies fakultātes apmeklējumam! Vietu skaits, katram ekskursijas laikam ir ierobežots – pasteidzies un piesakies pirmais!

Programma: https://www.rsu.lv/karjeras-iedvesmas-nedela

 09.05.2022.

 

Saruna par karjeras iespējām mūzikas industrijā!

 • Trešdiena, 20.aprīlis 15.00 

Zoom platformā norisināsies kārtējā Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) organizētā saruna par karjeras iespējām kultūras un radošo industriju nozarē. Šajā reizē sarunas centrā būs karjeras iespējas mūzikas industrijā, sarunā piedalīsies džeza mūzikas menedžere un producente, mūzikas izdevniecības “SKANi” sabiedrisko attiecību speciāliste Aleksandra Line, Liepājas koncertzāles “Lielais Dzintars” valdes priekšsēdētājs un mūzikas menedžeris Timurs Tomsons. Sarunu vadīs LKA karjeras izglītības projektu vadītāja Leonarda Ķestere.

Pieteikšanās dalībai seminārā līdz 20. aprīļa plkst. 10:00, aizpildot pieteikšanās formu: https://forms.gle/NYERM6hP4NxMXo8eA .

Sarunas garums 60 līdz 90 min.

LKA INFORMĀCIJAS DIENA

Sestdiena, 23.aprīlis 12.00-15.30 (ierašanās un reģistrēšanās no 11.00 līdz 12.00)

Latvijas Kultūras akadēmijā (Rīga, Ludzas iela 24) norisināsies Informācijas diena, uz kuru aicināti topošie studenti un citi interesenti, lai uzzinātu par studiju iespējām, uzņemšanas un iestājpārbaudījumu norisi bakalaura un maģistra studijās Latvijas Kultūras akadēmijā 2022. gadā. 

Informācijas dienas apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar programmu vadītājiem, studiju procesa organizatoriem, kā arī piedalīties aktivitātē „Radošā orientēšanās”. No plkst. 11.00 zālē interesenti varēs redzēt LKA bakalaura programma “Audiovizuālā māksla” studentu īsfilmu izlasi. Visas dienas garumā Informācijas dienas apmeklētāji tiks aicināti paviesoties sarunu zonā, kur būs iespēja satikt LKA studentus, lai uzzinātu par viņu studiju pieredzi, starptautisko mobilitāti ERASMUS+, praksi un LKA vidi kopumā.

PROGRAMMA: https://drive.google.com/file/d/1axpJtfdJy7Ttrb3DEZde5N86aID5vopj/view

 

Skills Latvia 2022!

Jau pavisam drīz notiks nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss #SkillsLatvia2022 !

Tas pulcēs vairāk nekā 130 konkursantus, kuri 2 dienu garumā klātienē demonstrēs savas prasmes 22 dažādos prasmju konkursos!

Pievienojies SkillsLatvia 2022 atklāšanas pasākuma tiešraidei, un ieskandināsim gada vērienīgāko notikumu profesionālajā izglītībā kopā!

Kad? 20. aprīlī
Cikos? plkst. 18.30
Kur? SkillsLatvia Facebook tiešraidē

Plašāka informācija par konkursa aktivitātēm un norisi: http://viaa.gov.lv/skillslatvia 

 

Atvērto durvju diena LU P.Stradiņa medicīnas koledžā Rēzeknes filiālē!

 LU PSK Rēzeknes filiāle aicina ciemos interesentus

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Rēzeknes filiālē – N. Rancāna ielā 23A, šī gada 21. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 16.00 tiks rīkota Atvērto durvju diena (pasākums norisināsies klātienē).

Apmeklētājus ciemos gaidīs koledžas docētāji un studējošie, norises dienā būs iespēja apskatīt studiju vidi – auditorijas, praktisko nodarbību kabinetus, uzzināt vairāk par uzņemšanu un studiju procesu.

VIESU IEVĒRĪBAI:

Skolas ir aicinātas pieteikt klases apmeklējumu līdz 19.04.2022., sūtot pieteikumu uz e-pastu: agnese.grase@lupsk.edu.lv.

LU PSK Rēzeknes filiāle tika atvērta 2007. gada rudenī. Darbības laikā ir veikts nozīmīgs ieguldījums studiju vietas un studiju programmu attīstībā, lai nodrošinātu iespēju studentiem tuvāk dzīvesvietai apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas, Latgales reģionam – sagatavot kvalificētus speciālistus veselības un sociālās aprūpes nozarē.

 1. gada vasaras uzņemšanā LU PSK Rēzeknes filiāle reflektantiem piedāvās piecas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas, kurās 2 vai 3 studiju gadu laikā būs iespēja kļūt par: ārsta palīgu, masieri, podologu, sociālo aprūpētāju vai sociālo rehabilitētāju.

Nāc ciemos, iepazīsti studiju programmas, izdari izvēli un studē LU PSK – darba devēju novērtētā koledžā! LU PSK 2021. gada Latvijas darba devēju aptaujā tika iekļauta TOP 10 ieteiktāko koledžu vidū!

UZ TIKŠANOS LU PSK RĒZKNES FILIĀLĒ!
Gaidīsim ciemos ikvienu interesentu!

Kontaktinformācija:
Agnese Grase, LU PSK sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. t.:+371 26673672
E-pasts: agnese.grase@lupsk.edu.lv

 

Atvērto durvju diena Rēzeknes tehnikumā!

 Rēzeknes tehnikums aicina  9.klašu skolēnus apmeklēt Atvērto durvju dienas! Rēzeknes tehnikuma audzēkņi un mācību personāls būs priecīgi jūs redzēt, lai iepazītos ar piedāvātajām mācību programmām!

11.04.2022.

 

 

Skolēnu vasaras nodarbinātība ARPC “Zeimuļs”!

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu jauniešu karjeras un vasaras nodarbinātības projektiem.

Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu nodarbinātību vasaras periodā, veicināt jauniešu karjeras attīstību Rēzeknes pilsētā, sekmēt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū.

Projektus aicināti iesniegt Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo, profesionālo un tām pielīdzināto iestāžu skolēni vecumā no 16 līdz 19 gadiem, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Rēzeknes pilsētā.

Prioritāte tiek dota tiem pretendentiem, kuri veic brīvprātīgo darbu uzņēmumos un iesaista uzņēmumu jauniešu karjeras un vasaras nodarbinātības programmas īstenošanā.

Konkursa nolikums.

Projekta pieteikumus aicinām iesniegt no 28.marta gada līdz 8. aprīlim personīgi Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” telpā 2.8 vai nosūtīt pa pastu ARPC, Krasta iela 31, Rēzeknē, LV-4600 (pasta zīmogs 8.aprīlis).

01.04.2022.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informācijas diena RTA!

 8.aprīlī no plkst. 14.00 notiks Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Informācijas diena, kas tiks organizēta klātienē – laukā pie akadēmijas, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejas 115 teritorijā.

Savukārt plkst. 12:00 notiks informatīvais pasākums visiem interesentiem attālināti par pamatstudijām – skolēni, viņu vecāki un skolotāji ar RTA pārstāvjiem aicināti satikties Zoom platformā.

Plkst. 15.00 informatīvais pasākums par maģistra programmām Zoom platformā. Attālinātajam pasākumam obligāta pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu https://forms.gle/NYmjLsAsKfNNHkin8 līdz 5. aprīļa plkst. 12.00 (pēc tam tiks izsūtīts links, lai varat pieslēgties Zoom platformā). Ja anketu aizpilda skolotājs, piesakot klašu grupu, obligāti jānorāda, cik skolēnu piedalīsies. Tāpat anketā ir iespējams ierakstīt jauniešus interesējošus jautājumus, kas saistīti ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju. Pasākuma laikā uz iesūtītajiem jautājumiem  sniegsim atbildes, bet oriģinālāko jautājumu autorus apbalvosim.

Gan klātienes pasākumā, gan tiešsaistes tikšanās laikā varēs uzzināt:

* par daudzpusīgajām studiju iespējām RTA;

* par valsts finansētajām budžeta vietām;

* par uzņemšanas noteikumiem;

* par aizraujošo studentu dzīvi;

* dienesta viesnīcu.

Klātienes pasākumā varēs satikties ar RTA studentiem, kuri dalīsies savā pieredzē par studiju laiku RTA, par Erasmus+ mobilitātes iespaidiem, vērtīgākajām atziņām un saviem nākotnes plāniem, kurus cer īstenot pēc akadēmijas absolvēšanas. Piedaloties pasākumā varēs ne tikai iegūt vērtīgu informāciju, bet  našķēties ar kādu īpašu kārumu, kā arī piedalīties konkursos un saņemt balvas no RTA.

Ja ir kādi jautājumi/ ieteikumi, rakstiet uz e-pasta adresi: san@rta.lv. Uz tikšanos RTA Informācijas dienā!

Kontaktinformācija: e-pasts: san@rta.lvtālr. 26656553

 

                                           

 

NVA Karjeras dienas 2022!

 No 4. līdz 8. aprīlim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) tiešsaistē rīko Karjeras dienas darba meklētājiem “ESI SAVAS KARJERAS VIRZĪTĀJS!”

Piedalīties pasākumā var ikviens interesents, kurš meklē darbu vai vēlas attīstīt karjeras vadības prasmes.

Karjeras dienu laikā tiks sniegts praktisks atbalsts darba meklētājiem, organizējot NVA karjeras konsultantu meistarklases darba meklēšanas atbalstam, tiešsaistes pasākumus par karjeras un darba iespējām tautsaimniecības nozarēs, tiešsaistes tikšanos par karjeras iespējām un darba iespējām NVA, individuālās darba interviju simulācijas.

Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!

MEISTARKLASES darba meklēšanas atbalstam

Karjeras dienu ietvaros NVA karjeras konsultanti piedāvās jums iespēju piedalīties meistarklasēs, lai iemācītos sagatavot darba pieteikuma dokumentus, izmantojot mūsdienīgas platformas, prezentēt sevi darba intervijā, apzināt savus resursus un kompetences darba meklēšanā, kā arī izvirzīt savus karjeras mērķus un motivēt sevi to sasniegšanai.

Meistarklases notiks katru dienu un tās tiks rīkotas tiešsaistē platformā ZOOM, tādēļ izvēlieties Jūs interesējošo meistarklasi un aizpildiet pieteikuma anketu, lai saņemtu pieslēgšanās saiti.

Meistarklases jauniešiem, uzsākot darba meklējumus

Meistarklases darba meklēšanas atbalstam

TIKŠANĀS AR NOZARU PĀRSTĀVJIEM karjeras un darba iespēju iepazīšanai

Jebkurš interesents var pieteikties un piedalīties tiešsaistes tikšanās ar medicīnas un izglītības nozaru pārstāvjiem. Jūs uzzināsiet, kāds ir pieprasījums un kas tieši tiek sagaidīts no potenciālajiem darbiniekiem, kādas ir darba un karjeras izaugsmes iespējas šajās nozares.

Tikšanās tiks rīkotas platformā ZOOM, tādēļ izvēlieties Jūs interesējošo nozari un aizpildiet pieteikuma anketu, lai saņemtu pieslēgšanās saiti.

TIKŠANĀS karjeras un darba iespēju iepazīšanai Nodarbinātības valsts aģentūrā

Jebkurš interesents var pieteikties un piedalīties tiešsaistes tikšanās ar NVA. Jūs uzzināsiet par karjeras un darba iespējām NVA un kas tiek sagaidīts no potenciālajiem darbiniekiem. Tikšanās tiks rīkota platformā ZOOM, tādēļ, ja Jūs interesē darbs valsts pārvaldē, aizpildiet pieteikuma anketu, lai saņemtu pieslēgšanās saiti:

DARBA INTERVIJU SIMULĀCIJAS prezentēšanas prasmju attīstīšanai

Individuālo darba intervijas simulāciju laikā Jums būs iespēja NVA karjeras konsultantu vadībā izspēlēt iespējamos darba pārrunu variantus, lai praktiski sagatavotos darba intervijām. Tiks analizētas dažādas darba interviju situācijas, kā arī kļūdas, kuras darba meklētāji visbiežāk pieļauj sarunās ar darba devējiem. Darba pārrunu treniņu laikā Jūs varēsiet noskaidrot savas stiprās puses komunikācijā un uzzināt, kādas prasmes vēl ir jāpilnveido.

Individuālās darba interviju simulācijas notiks katru dienu kā tiešsaistes karjeras konsultācijas. Ja jums ir interese, tad piesakāties individuālai karjeras konsultācijai, aizpildot anketu, izvēloties tēmu “Sagatavošanās darba intervijai”.

Pieteikšanās: https://www.nva.gov.lv/lv/karjeras-dienas-2022

 

Pasākums “IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2022”

 BEZMAKSAS pasākums par visiem ar karjeras izvēli un izglītību ārzemēs saistītajiem jautājumiem

IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2022

 1. aprīlis, Radisson Blu Hotel, Rīga (Elizabetes Street 55, Riga)

Pievienojieties BEZMAKSAS pasākumā, kurā uzzināsiet visu nepieciešamo informāciju, lai sāktu studijas ārzemēs.

Jums būs iespēja aprunāties ar universitāšu pārstāvjiem un saņemt atbildes uz jautājumiem par konkrētām studiju programmām, uzņemšanas prasībām un iestāžu priekšrocībām, kā arī piedalīties semināros.

Reģistrējies: https://www.izglitibakarjera.lv/

 

GALVENĀS TĒMAS

IEDVESMOJIETIES UN GŪSTIET JAUNAS ZINĀŠANAS

 • Ilze Ušacka – Priekule “Karjeras kodi: cilvēka rakstura un intelekti veidi”
 • Paulius Jakuitis “Gap Year: a holiday of the year or the best time to find out who I am?”  (Angļu valodā) 
 • Anna Strode Studijas Eiropā angļu valodā: iespējamā misija!

Reģistrējies: https://www.izglitibakarjera.lv/

23.03.2022.

 

Lieliska iespēja jauniešiem iepazīties ar Latvijas labākajiem uzņēmumiem!

 60 uzņēmumi klātienē un virtuāli atver savas durvis, lai pastāstītu par profesijām, karjeras un prakses iespējām. Iepazīšanās pasākumiem ir iespēja pieteikties kā grupai vai individuāli. Pasākumi ir bezmaksas!

Pasākumi, kuri Jums varētu interesēt:

 • CĒSU ALUS(Dzērienu ražošanas uzņēmums), 5. aprīlī klātienē https://ej.uz/6xou un 6. aprīlī tiešsaistē https://ej.uz/zqh4
 • BINDERS(Ceļu būves uzņēmums), 13. aprīlī klātienē https://ej.uz/wehu un tiešsaistē https://ej.uz/3fv4
 • Evolution(IT un izklaides uzņēmums), 4. aprīlī tiešsaistē https://ej.uz/5d2f un 7. aprīlī tiešsaistē https://ej.uz/72a2
 • MAGEBIT(IT un e-komecijas uzņēmums), 30. aprīlī klātienē https://ej.uz/91ka
 • Atea Global Services(Vadošais Ziemeļvalstu un Baltijas IT infrastruktūras nodrošinātājs) 5. aprīlī tiešsaistē https://ej.uz/ordu
 • allnex Latvia(Starptautisks uzņēmums. Finanses, klientu serviss, personālvadība, IT) 8. aprīlī tiešsaistē https://ej.uz/vpqi
 • Scandiweb(IT un e-komecijas uzņēmums) 8. aprīlī tiešsaistē https://ej.uz/oopu
 • Augstsprieguma tīkls(Latvijas energosistēmas mugurkauls) 5. aprīlī klātienē https://ej.uz/bs9x un 6. aprīlī tiešsaistē https://ej.uz/rwdd
 • C.B.(Ceļu būves uzņēmums) 5. aprīlī klātienē https://ej.uz/eaxz
 • Kronus(Kokapstrādes uzņēmums, lielākais palešu apmaļu ražotājs pasaulē) 5. un 12. aprīli tiešsaistē https://ej.uz/sg4z
 • Bigbank AS Latvijas filiāle(Finanšu uzņēmums) 5. aprīlī tiešsaistē https://ej.uz/qhtm
 • Eiroplasts(Plastmasas un metāla ventilācijas sistēmu ražošanas uzņēmums) 5. aprīlī klātienē https://ej.uz/pdoy
 • Groglass(Stikla apstrādes uzņēmums, līderis Eiropā mākslas darbu ierāmēšanas jomā) 4., 6. 7. un 8. aprīlī klātienē https://ej.uz/jezr
 • Latvenergo(Baltijas mēroga energoapgādes uzņēmums) 4., 6. 7. un 8. aprīlī klātienē Ķekavā un Jūrmalā https://ej.uz/8fsd
 • Sadales tīkls(Elektroenerģijas savienojumu uzņēmums) 5. 7. un 8 aprīlī klātienē Rīgā, Valmierā, Daugavpilī un Liepājā: https://ej.uz/wb6y
 • Starptautiskā lidosta “Rīga”(Avio industrijas uzņēmums), 5. aprīlī klātienē https://ej.uz/odsm un 12. aprīlī tiešsaistē https://ej.uz/6dqb

Plašāks pasākumu saraksts, spied šeit: https://ej.uz/8mk7.

Ja nepieciešama kāda palīdzība pieteikt skolas grupu vai rezervēt citu laiku, droši zvaniet 28861524 vai rakstiet ekskursijas@prakse.lv, būsim priecīgi palīdzēt.

22.03.22.

 

Ēnu diena 2022!

Ēnu diena 2022. gadā norisināsies aprīlī.

Ēnotāji tiks aicināti doties ēnot Ēnu devējus, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus – ēnošana var norisināties klātienē vai tiešsaistē atkarībā no Ēnu devēja noteiktā.

Norises datumi:9. – 14. marts: Ēnotāju 1.pieteikšanās kārta uz vakancēm

 1. – 17. marts: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 1.kārtā saņemtos pieteikumus
 2. – 21. marts: Ēnotāju 2.pieteikšanās kārta uz vakancēm
 3. – 24. marts: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 2.kārtā saņemtos pieteikumus
 4. – 28. marts: Ēnotāju 3.pieteikšanās kārta uz vakancēm
 5. – 31. marts: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 3.kārtā saņemtos pieteikumus

1.aprīlis: Nejaušais ēnotājs 

6.aprīlis: Ēnu diena 2022 

9.februārī norisinājās vebinārs Ēnu devējiem par Ēnu dienas 2022 norisi.

Vebinārā JA Latvia vadītājs Jānis Krievāns iepazīstināja ar Ēnu dienas 2022 norises kalendāru, kā arī par iespējām rīkot ēnošanu klātienē vai tiešsaistē, tehniskajām nepieciešamībām un dienas plāna punktiem, paraugu, kā izplānot dienu.

Vebināra ieraksts pieejams: https://www.youtube.com/watch?v=Zv0snLlxttI

08.03.2022.

 

 

ViAktorīna skolēniem!

Vidzemes Augstskola aicina pieteikties vidusskolu, ģimnāziju un tehnikumu audzēkņus uz otro šī gada tiešsaistes viktorīnu 9. martā, plkst. 19:00. ViAktorīnas tēma ”Uzņēmējdarbība”.

Šis ir ViAktorīnu cikls, kur katrā ViAktorīnā skolēni varēs iepazīties ar piedāvātājiem studiju virzieniem Vidzemes Augstskolā!

Jau 16. februārī aizvadījām pirmo ViAktorīnu, tās tēma “Mediji un komunikācija”.

 1. marta ViAktorīnas tēma “Uzņēmējdarbība”
 2. aprīļa ViAktorīnas tēma “IT, mehatronika, nenobūvēs”
 3. aprīļa ViAktorīnas tēma “Tūrisms un atpūta”

Pieteikšanās termiņš otrajai ViAktorīnai “Uzņēmējdarbība” – 7.marts, plkst. 23:59!

Piesaki savu komandu šeit: https://ej.uz/ViAktorina2

Komanda sastāv no 3 līdz 4 dalībniekiem.

Sešas labākās komandas tiks apbalvotas ar pārsteiguma balvām no Vidzemes Augstskolas

Pirmās ViAktorīnas “Mediji un komunikācija” rezultāti apskatāmi ŠEIT.

Piesakot savu komandu, kapteinis norāda savu e-pastu, uz kuru tiks nosūtīts tiešsaistes links pirms viktorīnas, lai kopīgi varam tikties MS Teams platformā. Pieslēdzoties tiešsaistei, komandas saņems PIN kodu, lai varētu pieslēgties viktorīnai, kura norisināsies kahoot.com. Kahoot platformā pieslēdzas viens pārstāvis no komandas ar pieteikto komandas nosaukumu! Iesakām komandai atrasties vienuviet, jo tā atbildes uz jautājumiem varēsiet izdomāt ātrāk, tomēr arī atrodoties atsevišķi komanda var piedalīties viktorīnā!

01.03.2022.

Sarunu cikls “Iepazīsti profesijas kultūrā”!

Latvijas Kultūras akadēmijas karjeras izglītības projektu vadītāja Leonarda Ķestere reizi mēnesī aicina piedalīties sarunu ciklā “Iepazīsti profesijas kultūrā”, kas notiks Zoom platformā. Katras sarunas centrā plānots izcelt kādu profesiju un aicināt tajā piedalīties studentus / absolventus, kas tajā darbojas, lai uzzinātu viņu pieredzi profesijas izvēlē, kādas prasmes un iemaņas nepieciešamas, lai tajā darbotos. Tā būs lieliska iespēja ne tikai iepazīt kultūras un radošo industriju nozares dažādās šķautnes, bet arī paplašināt redzējumu par studiju un darba iespējām nākotnē.

Cikls tiks atklāts 2022.gada 23. februārī plkst. 15.00 ar sarunu “Karjeras iespējas kultūras nozarē pašvaldībā”, uz sarunu aicinot Jūrmalas pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāju Agnesi Miltiņu un Jūrmalas teātra projektu vadītāju un režisoru Mārtiņu Kagaini. Sarunā tiks apskatītas tādas tēmas kā prakse un darbs pašvaldību kultūras iestādēs, projektu konkursi, pilsētas svētki, pilsētu festivāli, producēšana – radošo ideju izaicinājumi un īstenošana Latvijas reģionos, kultūras, tūrisma un radošu industriju sadarbība pašvaldībās.

Agnese Miltiņa ieguvusi maģistra grādu Latvijas Kultūras akadēmijas maģistrantūrā studijās “Kultūras menedžments”, kā arī studējusi Latvijas Universitātes vadības zinību doktorantūrā, sabiedrības vadības apakšnozarē. Strādājusi kultūras mantojuma un izglītības nozarē, valsts sektorā, kā arī ieguvusi pieredzi mārketingā un projektu vadībā.

Mārtiņa Kagainis ir ieguvis bakalaura grādu Rīgas Stradiņu universitātē programmā “Multimediju komunikācija” un maģistra grādu Latvijas Kultūras akadēmijā – programmā “Audiovizuālā un skatuves māksla”. Mārtiņa darbaspējas raksturo liels radošums un ļoti apzinīgs izpildījums. Viņam ir plašs interešu loks – deja, horeogrāfija, mūzika, režija, teātris, producēšana. Mārtiņš arī  ir ļoti labs aktieris un ir pieredze darbā ar jauniešiem.

Pieteikšanās dalībai seminārā līdz 22. februāra plkst. 10:00, aizpildot pieteikšanās formu: https://forms.gle/yCgQVqXGd2LfzZjD8. Saite uz sarunu tiks izsūtīta līdz 22. februāra plkst. 16.00.

Sarunas garums 60 līdz 90 min.

Nākamās sarunas: 23. martā, 13. aprīlī un 25. maijā

09.02.2022.

 

LLU Karjeras diena tiešsaistē!

 1. februārī jauniešus aicina piedalīties LLU Karjeras dienā tiešsaistē no plkst. 10.00 līdz 13.30.

Karjeras dienā kopā ar uzņēmējiem un nozares profesionāļiem atklāsim dažādu profesiju un nodarbošanās veidu aizkulises. Būs iespēja uzzināt, ko dara programmētāji, pārtikas un kokapstrādes nozares speciālisti, vetārsti, inženieri, agronomi un uzņēmēji. Kopā noskaidrosim, cik varēs nopelnīt, kādi ir darba pienākumi un kas jāapgūst, lai kļūtu par augsta līmeņa speciālistu!

Karjeras dienas tiešraidi skaties LLU mājaslapā: www.llu.lv  vai LLU Facebook:
Facebook.com/llu.lv.

Vairāk informācijas: http://www.llu.lv

09.02.2022.

 

Seminārs vecākiem

“MANS BĒRNS IZVĒLAS KARJERU”

Rēzeknes pilsētas pedagogi karjeras konsultanti sadarbībā ar Rēzeknes valstspilsētas domes Izglītības pārvaldi ir sagatavojuši vecākiem semināru “Mans bērns izvēlas karjeru”, kur tiks apskatītas vairākas tēmas, kas saistītas ar bērna karjeras izvēli un atbalstu, un kas būtu jāzin vecākiem šajā sakarā, lai atbalstītu savu bērnu.

Seminārs notiks 17.februārī plkst.18:00!

IEPRIEKŠĒJĀ PIETEIKŠANĀS OBLIGĀTA!

Par semināra norisi visa informācija pielikumā  un pieteikšanās šeit – https://forms.gle/9LmXgjdAWuUbsJJy5 (uz e-pastu tiks nosūtīta ZOOM saite (16.02. 2022.))

Semināra dalībnieku skaits ir ierobežots!

09.02.2022.

 

Vītolu fonds aicina pieteikties stipendijām!

“Ceļš uz izglītību jāpieveic katram pašam, bet tas nenozīmē doties pretī mērķiem vienatnē. Pateicoties stipendijai, esmu varējis atvieglot ceļa somas un atbrīvoties no liekām nastām, koncentrējoties uz šobrīd svarīgāko – savu nākotni. Zinu: rītdiena ir manās rokās, bet šodien uzticos tiem, kas dalījušies savā mīlestībā, lai palīdzēt citiem, jo reizēm, lai nokļūtu augšup, vajag kādu, kas palīdz pacelties no zemes, ” ar sekojošiem stipendiāta ceļa vārdiem aicinām vidusskolu, ģimnāziju 12. klašu skolēnus un vidējo profesionālo izglītības iestāžu absolventus no 1. februāra līdz 1. martam pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2022./2023. mācību gadam, kas paredzētas Latvijas augstskolās studējošiem jauniešiem.

Pirms pieteikšanās tiek aicināts izvērtēt nepieciešamību pēc stipendijas, kā arī atbilstību stipendiju konkursa kritērijiem. Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles un augstākai, kā arī jāatbilst vismaz vienam no kritērijiem: bārenis, audzina viens no vecākiem, apgrūtināti materiālie un sociālie apstākļi, sasniegumi mācību olimpiādēs, ir no daudzbērnu ģimenes.

Lai pieteiktos stipendijai, kandidātam jāsagatavo nepieciešami dokumenti un motivācijas vēstule, kas jāpievieno, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu Vītolu fonda mājaslapā www.vitolufonds.lv . Fonda ziedotāji nosaka, kurai nozarei stipendiju piešķirt un cik liela summa stipendijā tiks izmaksāta.

Vairāk informācijas: http://www.vitolufonds.lv/pieteiksanas-stipendijai

Pieteikšanās anketa: https://anketa.vitolufonds.lv/anketa.php

02.02.2022.

Radošās darbnīcas biznesā un mārketingā

 Starptautiskā biznesa un ekonomikas katedra aicina skolēnus spert pirmo soli pretī veiksmīgam startam biznesa džungļu virzienā! Sagatavošanas kursi Eiropas studiju fakultātes bakalaura programmās Starptautiskais bizness un jaunuzņēmumu darbībaStarptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomikaStarptautiskais mārketings un reklāma.

Trīs aizraujošās sestdienās kopā ar nozares izcilniekiem būs iespēja izzināt jaunākās tendences mārketingā, jaunuzņēmumu darbībā un finanšu pasaulē.

“Kursi ir lieliska iespēja aizraujošās nodarbībās ar draudzīgiem pasniedzējiem uzzināt daudz interesanta par jaunuzņēmumu darbību, mārketinga aizkulisēm un starptautiskā biznesa praksi.” Diāna Beņķe Eiropas studiju fakultātes studente un sagatavošanās kursu dalībniece.

Kursi norisināsies tiešsaistē no 26. marta līdz 9. aprīlim, sestdienās.

Sīkāka informācija te: https://www.rsu.lv/darbnicas-biznesa-un-marketinga

01.02.2022.

RSU Karjeras centra seminārs

“Klausies, lai saprastu, nevis atbildētu”

 RSU Karjeras centra tematiskajā nodarbībā ikviens interesents varēs spert pirmos soļus uz apzinātāku klausīšanos. Mūsu ikdiena ir piesātināta ar neskaitāmiem vēstījumiem, ko saņemam no medijiem, darbavietā, draugiem un ģimenes. Taču nereti komunikācijas procesā rodas pārpratumi un kļūdas, kas rada konfliktus vai sarežģījumus.  Klausīšanās prasmes ir būtiska ikvienam, kurš savā darbā strādā ar cilvēkiem, tāpēc ir vērts pilnveidot savas komunikācijas prasmes un kļūt par prasmīgiem klausītājiem, lai uzlabotu savstarpējo sadarbību un produktivitāti.

Seminārs norisināsies ZOOM platformā 16. februārī no plkst. 16.00 līdz 17.30 un dalība tajā ir bez maksas!

Pieteikšanās: https://www.rsu.lv/notikumi/klausities-lai-saprastu-nevis-atbildetu

 01.02.2022.

Jauno diplomātu līga!

Eiropas studiju fakultātes Politikas zinātnes katedras mācībspēki aicina sevī atklāt diplomātu talantu un pieteikties  Jauno diplomātu līgā. Dalība kursos ir ceļazīme uz studiju programmu  Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas.

Latvijas viedokļu līderu pavadībā kursu dalībniekiem būs iespēja atklāt pasaules politisko daudzveidību. Turklāt dalībnieks ar labāko vērtējumu noslēgumā saņems studiju maksas atlaidi 100 % apmērā pirmajā semestrī iepriekš pieminētajā studiju programmā.

Kursi norisināsies tiešsaistē no 19. marta līdz 23. aprīlim, sestdienās.

Pieteikšanās, nodarbību plāns un cita informācija šeit: https://www.rsu.lv/jauno-diplomatu-liga

01.02.2022.

Farmācijas skola vidusskolēniem!

 Ik gadu lielu interesi skolēnu vidū raisa RSU Medicīnas fakultātes sagatavošanās kursi Jauno mediķu akadēmija. Ar lielu prieku informējam, ka esam izveidojuši jaunu projektu tieši tiem skolēniem, kurus saista ķīmija un bioloģija – Jauno mediķu akadēmijas Farmācijas skola.

Astoņās trešdienas, sākot no 16. februāra līdz 25. maijam, kursu dalībniekiem būs iespēja smelties zināšanas par zāļu izgatavošanu, to ceļu organismā, par ārstniecības augiem un daudz citām ar farmakoloģiju saistītām tēmām. Kursus vadīs RSU vadošie docētāji.

Kursos aicināti pieteikties 11. un 12. klašu skolēni un dalība tajos ir bez maksas. Tās notiks attālināti, platformā Zoom, trešdienās no plkst. 16.00 līdz 17.30.

 1. februārī plkst. 14.00 JMA vietnētiks ievietota saite, kuru atverot, pretendenti varēs aizpildīt dalībnieku anketu. Šis nodarbību cikls būs bez maksas, un tajā tiks uzņemti pirmie simt jaunieši, kuri pietiekšanās anketu būs iesnieguši.

Vairāk informācijas www.rsu.lv  

 01.02.2022.

 

RTU atvērto durvju diena!

 RTU aicina piedalīties  Atvērto durvju dienā 28. janvārī

ienac.rtu.lv.

Kā jau katru gadu, arī šogad RTU ver vaļā durvis, lai aicinātu topošos studentus, viņu vecākus un citus interesentus ielūkoties RTU ikdienā, iepazīties ar piedāvātajām studiju programmām, ārpusstudiju aktivitātēm – sporta iespējām, radošajiem kolektīviem, Studentu parlamentu, biznesa inkubatoru un citām ar studijām RTU saistītām aktivitātēm. Pasākums norisināsies 28. janvārī plkst. 12.00–18.00 tiešsaistē, tāpēc interesentiem ir iespēja tajā piedalīties, neizejot no mājām!

Pasākuma dienā skolēniem būs iespēja: 

 •  iegūt daudz vērtīgas informācijas par studiju procesu RTU un pieteikšanos studijām;
 • ·sarunāties un sarakstīties ar RTU studentiem un personālu, uzdodot viņiem jautājumus;
 • apmeklēt informatīvus bezmaksas vebinārus par uzņemšanas nosacījumiem, sagatavošanos centralizētajiem eksāmeniem un studentu dzīvi RTU;
 • izstaigāt universitātes telpas ar virtuālas 360 grādu tūres palīdzību.

Papildus tam, šogad Atvērto durvju ietvaros norisinās EIT Food Hub Latvia organizētais karjeras pasākums “Nākotnes pārtikas veidotāji”, kurā interesenti varēs rast atbildes EIT Food uz tādiem jautājumiem kā “kā garšos nākotne?” un “kas to veidos?”.

18.01.2022.

“Kalba” ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM PAR IZGLĪTĪBU ĀRZEMĒS!

Vienmēr ir daudz jautājumu par izglītību. Vairāk jautājumu par izglītību ārzemēs.

 • Kādas atzīmes man NEPIECIEŠAMAS?
 • Kādi dokumenti man jāiesniedz un kad?
 • Kā es varu atrast mājokli?
 • Mācīties un strādāt: vai būs iespējams apvienot?
 • Kādas valodas jāzina? Vai IELTS būs nepieciešams?

Vebināru laikā atbildēs uz šiem un citiem jautājumiem par konkrētām valstīm, specialitātēm un universitātēm.

 1. 01.20  15:30,   Angļu valodā     Anna Strode

Studē Īrijā

Pēc BREXIT Lielbritānijā sabruka vairuma latviešu jauniešu sapnis studēt šajā valstī. Taču te talkā nāk Kalba.lv speciālisti, kuri var piedāvāt studiju alternatīvas. Viena no tām ir Īrija. Šajā valstī zinātne tiek finansēta no valsts līdzekļiem un augstskolas piedāvā plašas studiju iespējas. Vebināra laikā pārrunāsim studiju iespējas, finansējumu un uzņemšanas prasības Īrijā.

      2. 01.22  15:30,   Angļu valodā     Anna Strode

Studijas Eiropā angļu valodā: iespējamā misija!

Iespējas iegūt augstāko izglītību ārzemēs nemitīgi mainās. Ir labi, ka Kalba.lv ir visas atbildes un var jums palīdzēt. Tikšanās laikā apspriedīsim latviešu studentu iespējas mācīties Eiropā angļu valodā. Tikšanās beigās mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem jautājumu un atbilžu sesijā, tāpēc nepalaidiet garām iespēju un atklājiet savas iespējas mācīties Eiropā ar Kalba.lv!

 1. 01.25  15:30,   Angļu valodā     Dominykas Živatkauskas

Studē Dānijā

Ņemot vērā ievērojamās pārmaiņas Dānijas universitātēs, vebināra mērķis ir kliedēt mītus, kas saistīti ar šo situāciju. Mēs jums pateiksim, ka studijas Dānijā angļu valodā joprojām padara misiju iespējamu. Kopā ar SDU Universitātes vēstniekiem atbildēsim uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem. SDU Universitāte koncentrējas uz tādām jomām kā komunikācija, informācijas tehnoloģijas un biotehnoloģija. Vebināra laikā atklāsim noslēpumu, kāpēc Dānija ir laimīgākā valsts pasaulē un jāiekļauj savā studiju iespēju sarakstā.

18.01.2022.

 

Biznesa konkurss skolēniem!

Liec savai idejai pelnīt!

Līdz 24. janvārim piesaki komandu Swedbank biznesa plānošanas konkursam “Biznesa skices”  https://konkurss.biznesaskices.lv/

Konkursā aicināti piedalīties 7. – 9. klašu un vidusskolēnu komandas, kuru skolā izmanto Junior Achievement Latvia mācību metodi Skolēnu mācību uzņēmums, kā arī augstskolu bakalaura programmas studenti. Tajā skaitā 1. un 2. augstākās izglītības studiju programmu studenti.

Šī ir tava iespēja iegūt zināšanas, biznesa plānošanas pieredzi un reālus līdzekļus sava biznesa uzsākšanai – kopējais balvu fonds vairāk nekā 13 750 EUR.

Projekts tapis sadarbībā ar Junior Achievement LatviaProjektu Banka un RTU Design Factory.

07.01.2022.

 

Ēnu diena 2022!

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Ēnu diena 2022. gadā norisināsies 9.februārī. Ēnotāji ir aicināti doties ēnot Ēnu devējus, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus – ēnošana var norisināties klātienē vai tiešsaistē atkarībā no Ēnu devēja noteiktā.

Norises datumi:

 1. – 17.janvāris: Ēnotāju 1.pieteikšanās kārta uz vakancēm
 2. – 20.janvāris:Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 1.kārtā saņemtos pieteikumus
 3. – 24.janvāris:Ēnotāju 2.pieteikšanās kārta uz vakancēm
 4. – 27.janvāris:Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 2.kārtā saņemtos pieteikumus
 5. – 31.janvāris:Ēnotāju 3.pieteikšanās kārta uz vakancēm
 6. – 3.februāris:Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 3.kārtā saņemtos pieteikumus

4.februāris: Nejaušais ēnotājs

9.februāris: Ēnu diena 2022

Sīkāka informācija, Ēnu dienas norise, dokumenti, kas nepieciešami ēnotajam ir atrodami te: https://enudiena.lv/

Saistībā ar Ēnu dienas 2022 norisi var griezties arī pie Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas pedagoga karjeras konsultants Kristīne Rimšas!

07.01.2022.

 

Tikšanās ar zemessargiem!

Patriotu nedēļas ietvaros no šī gada 9. līdz 16. novembrim, izmantojot attālinātās pieslēgšanās platformu, Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona zemessargi tikās ar Rēzeknes 2.vidusskolas 10. klases jauniešiem.

Tās bija informatīvi – patriotiskās tikšanās, kuru tēma bija “Kā es kļuvu par karavīru/zemessargu?”. Nodarbības ilga vienu mācību stundu, kuru laikā ar jaunieši dzirdēja Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona profesionālo dienesta karavīru un zemessargu lietderīgus un interesantus dzīvesstāstus. Karavīri  pastāstīja, kas viņus mudināja savu nākotni virzīt militārās karjeras virzienā, kādi bija lielākie izaicinājumi, ko viņi pārvarēja, kas patīk un uzrunā ikdienā darbojoties dienestā. Tāpat jauniešiem bija iespēja uzzināt jaunas perspektīvas nākotnes profesijai, iestāšanās nosacījumus un saņemt atbildes uz viņus interesējošiem jautājumiem.

22.11.2021.

 

Par ko es vēlos kļūt?

Palīgs bērniem profesijas izvēlē

Bērna nākotnes profesijas izvēle bieži vien ir grūts pārbaudījums gan skolēniem, gan viņu vecākiem. Lai atvieglotu šī lēmuma pieņemšanu, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija no 15. novembra līdz 17. decembrim organizē piecus attālinātus tiešraides pasākumus, kuros dažādu jomu un nozaru speciālisti, uzņēmēji, izglītības pārstāvji un karjeras konsultanti stāstīs par iespējamajām nākotnes profesijām.

Tā būs iespēja gan uzklausīt profesionāļu viedokļus, gan uzdot interesējošus jautājumus tiešraižu dalībniekiem.

Tiešraidēs īpaši aicināti piedalīties bērni un pusaudži, kā arī vecāki, bērnu likumiskie pārstāvji un ar bērnu jomu saistītie speciālisti!

Tiešraižu programma:

 1. NOVEMBRIS I 15:00 – 16:30

Kāpēc mācīties inženierzinātnes?

Elektrotehnika, meža apsaimniekošana, metālapstrāde

 

 1. NOVEMBRIS I 15:00 – 16:30

Digitālais laikmets un zaļā domāšana.

Informācijas tehnoloģijas, ķīmija, dabas aizsardzība

 

 1. DECEMBRIS I 15:00 – 16:30

Lauksaimniecības profesiju izaicinājumi.

Veterinārija, dārzkopība, lauksaimniecības tehnika

 

 1. DECEMBRIS I 15:00 – 16:30

Veselības aprūpe un rūpes par cilvēkiem.

Medicīna, sociālā aprūpe, fizioterapija

 

 1. DECEMBRIS I 15:00 – 16:30

Radīts mākslai, kultūrai un izglītībai!

Aktiermāksla, izglītība, audio-vizualizācija

 

Saite uz pasākumiem: https://www.bti.gov.lv/lv/jaunums/par-ko-es-velos-klut-paligs-berniem-profesijas-izvele

 

Projekts tiek īstenots, nodrošinot valsts programmas bērna un ģimenes stāvokļa uzlabošanai aktivitātes “2.4. Pasākumi bērnu dzīves prasmju un iemaņu attīstībai” izpildi.

12.11.2021.

RSU Karjeras centra lekciju cikls!

Rīgas Stradiņa Universitātes Karjeras centrs piedāvā piedalīties tiešsaistes lekciju cikla “Katrs pats sava laika kalējs – laika plānošanas prasmes produktīvai dzīvei”.

Ja tev regulāri pietrūkst pāris stundas diennaktī, lai paspētu visu, ko esi ieplānojis, vai tu regulāri kavē sapulces, nodarbības, lekcijas, un tāpēc tava ikdiena kļūst arvien stresaināka. Tiks apskatītas arī laika plānošanas prasmes, kuras būs noderīgas produktīvākai darbībai.

Pirmā lekcija jau rīt, 10.novembrī plkst.16:00!

 10.novembrī lekcija “Laika plānošanas prasme produktivitātei” https://ej.uz/laikplanosana
24.novembrī lekcija “Prokrastinācija un laika zagļi” https://ej.uz/laikprokrastinacija
8.decembrī lekcija “Metodes, kā būt produktīvākam” https://ej.uz/laikproduktivitate

Lekcijā būs iespējams:
1.iepazīties ar iemesliem, kāpēc laika plānošana ir būtiska prasme gan studentam, gan strādājošajam, plānojot savu karjeru;
2.atpazīt prokrastinācijas iemeslus un laika zagļus, kas neļauj produktīvi darboties un sabotē mūsu mērķus;
3.apgūt vienkāršas, ikdienā izmantojamas metodes, kas uzlabos produktivitāti un vairos apmierinātību ar studijām, karjeru un dzīvi kopumā.

09.11.2021.

Vidzemes Augstskolas aktivitātes skolēniem!

Tuvojoties ‘’Starptautiskai studentu dienai’’  Vidzemes Augstskolas studenti sagatavojuši divas aktivitātes, kurās var piedalīties vidusskolēni. Var piedalīties abās vai vienā. Ir sarūpētas arī balvas.

Studentu aicinājums!

“Mēs, Vidzemes Augstskolas studenti 17.novembrī aicinām Tevi uz  Starptautiskās Studentu dienas pasākumiem “Skrējiens pēc diploma” un interaktīvu tiešaistes viktorīnu “Studentiskā

ViAktorīna”.

 

“Skrējiens pēc diploma”

Kad: 17.11.2021., no plkst. 12:00 – 17:00

Kur: Valmierā, ārvidē

Kā:  ievērojot epidemioloģisko drošību, individuāli izvēloties starta laiku un maršrutu

 

“Studentiskā ViAktorīna”

Kad: 17.11.2021., no plkst. 19:00 – 21:00

Kur: tiešsaistē

Kā:  attālināti, bet tomēr kopā

Izveido komandu (maksimums 3 cilvēku sastāvā) un piesaki sevi un savus draugus šeit: https://ej.uz/skrejienspecdiploma

Pasākuma laikā Tev būs nepieciešama pieeja internetam un neaizmirsti uzlādēt telefonu!

Tiekamies tur!”

Vairāk par pasākumu šeit!

https://fb.watch/97ocjg6EKi/

 

“Apgūsti profesiju: digitālais mārketings” apmācības jauniešiem Rēzeknē!

“Apgūsti nozari: digitālais mārketings” ir bezmaksas hibrīdapmācības jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem, kurās būs iespējams iegūt zināšanas un praktiskas prasmes, kuras nepieciešamas, lai strādātu vienā no svarīgākajām nozarēm mūsdienās- digitālajā mārketingā. Tu apgūsi digitālo mārketingu, sociālo mediju analītikas rīkus, video un stāstu veidošanu, sociālo tīklu pārvaldīšanu un grafisko dizainu. Tev nav nepieciešamas nekādas iepriekšējās zināšanas, lai piedalītos šajās apmācībās, tikai motivācija!

Apmācību programma:

 1. nodarbība: Ievads digitālajā mārketingā
  11. Digitālā mārketinga stratēģija un pārdošanas kanāli
  09.11. Grafiskais dizains un tā loma digitālajā mārketingā
  16.11. Sociālo tīklu menedžments un analītikas rādītāji
  23.11. Informācijas nodošana caur stāsta un video formātu
  30.11. Personīgā zīmola izveide, influenceru mārketings un reklāmas formāti
  7. nodarbība: Nobeigums. Praktisko darbu prezentācijas.

Nodarbības vadīs grafiskā dizainere un videogrāfe uzņēmumā “Gamechanger Audio” Alise Golovacka un vieslektori, savas jomas speciālisti gan no Latvijas, gan ārzemēm- sociālo tīklu menedžere un satura veidotāja Šveices pastā Sarah Belgacem, influenceris un video satura veidotājs Edgars Feščenko (Fresh), digitālais stratēģis Aniel Bhaga, video satura un raidījumu veidotājs Roberts Silavs, digitālās kopienas #eCOMHUB izveidotājs Gustavs Gotauts, Visas Iespējas izveidotājs Gustavs Mārtiņš Upmanis un citi eksperti digitālā mārketinga jomā. Liels uzsvars tiks likts uz praktiski pielietojamām zināšanām un darbošanos mazās grupās, attīstot un vēlāk prezentējot mārketinga stratēģijas arī dažādiem jaunuzņēmumiem.

Ja Tev nebūs iespēja pievienoties pirmajai nodarbībai klātienē, tad varēsi pievienoties arī attālināti – tiešsaistē. Pārējās nodarbības notiks novembrī katru otrdienu no 16.00 līdz 20.00 tiešsaistē komunikācijas platformā Zoom.

Ja vēlies piedalīties apmācībās, aizpildi pieteikuma anketu līdz 13. oktobra 23:59, un pastāsti, kāpēc vēlies piedalīties apmācībās!

Pieteikuma anketa: https://ej.uz/piesakies-dalibai

Vairāk par pasākumu uzzini: https://ej.uz/digitala-marketinga-apmacibas

13.10.2021.

 

Tiešsaistes diskusija jauniešiem!

 12.oktobrī plkst.14:00 tiešsaistes diskusija jauniešiem 

“Iedvesmas stāsti – kā es nokļuvu IKT nozarē?”

 

TĒMA: IKT jomas profesiju daudzveidības un plašā pielietojuma parādīšana, uzklausot gados jaunu nozares profesionāļu stāstus par viņu karjeras ceļu un nodarbošanās specifiku. Jauniešu stereotipu par IKT nozari pārrunāšana un diskusijas dalībnieku stāsti par to, vai viņi arī tā ir domājuši un kā domā tagad, strādājot nozarē.

Diskusija jauniešiem notiks @TavaiKarjerai FB kontā.

Saite uz jauniešu diskusiju – https://fb.me/e/4o4nsEZgi

 

Tiešsaistes diskusija vecākiem!

 11.oktobrī plkst.19:00 tiešsaistes diskusija vecākiem 

“Tehnoloģijas ģimenē – draugs vai svešinieks?”

Ar karjeras atbalsta speciālistu, sabiedrībā zināmiem vecākiem un psihologu tiks pārrunāts:

 • Kādu lomu tehnoloģiju izmantošana ieņem ģimenes ikdienā?
 • Vai tiek noteikti kādi noteikumi/ierobežojumi ierīču izmantošanai?
 • Vai un kā tiek kontrolēts, kā bērns izmanto ierīces un kā to izmantošanu padarīt jēgpilnu?
 • Vai mēs no tehnoloģijām vairāmies, vai atbalstām bērnus tās iepazīt un izmantot jēgpilni?
 • Kā iepazīstināt bērnus ar IKT nozari? Kā ieinteresēt par jomu, kas pašam sveša?

Diskusija vecākiem notiks https://www.facebook.com/TavaiKarjerai  FB kontā.

Saite uz vecāku diskusiju – https://fb.me/e/2Ldzfvb4lJau

 

 

Atvērto durvju diena Valsts robežsardzes koledžā!

Š.g. 25. un 31.maijā norisināsies virtuālā Valsts robežsardzes koledžas Atvērto durvju diena. Šogad Atvērto durvju diena paredzēta tiešsaistē, izmantojot Cisco Webex platformu. Visiem interesentiem būs iespēja atvērt Valsts robežsardzes koledžas durvis no savām mājām un uzzināt, kā kļūt par robežsargu, apmeklēt Valsts robežsardzes koledžu virtuāli, saņemt informāciju par uzņemšanas noteikumiem un iepazīties ar mācību procesu Valsts robežsardzes koledžā.

Kas jādara, lai piedalītos Atvērto durvju dienā?

 • Izvēlies sev piemērotāko datumu – 25.maijā vai 31.maijā.
 • Aizpildi pieteikuma formu https://ej.uz/vrkdiena

Pieslēgšanās saite dienu pirms pasākuma dienas tiks nosūtīta e-pastā.

 • Pievienojies tiešsaistei 25.maijā plkst.15:00 vai 31.maijā plkst.13:00.

Droši uzdod visus sev interesējošos jautājumus pieteikuma formas aizpildīšanas laikā vai sūti tos uz vrk@rs.gov.lv vai arī raksti tiešraides čatā – atbildes saņemsi Atvērto durvju dienas laikā, kā arī e-pastā.

Sīkāku informāciju par Atvērto durvju dienu meklē mūsu tīmekļvietnē www.vrk.rs.gov.lv.

13.05.2021.

 

Pasākums vecākiem “Kā sociālie tīkli var ietekmēt bērna dzīvi un karjeru. No kā jāuzmanās?

Saruna ar vecākiem “Kā sociālie tīkli var ietekmēt bērna dzīvi un karjeru. No kā jāuzmanās?” Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo skolu 7.-12.klašu vecākiem notiks 29.aprīlī plkst.18:00 .

Sarunā ar vecākiem, akcents tiks likts uz virtuālās vides apdraudējumiem, jo ar riskiem, kādiem pakļauti bērni un jaunieši interneta vidē, vecāki nesaskaras un daļa no viņiem pat nezin, ka tādi pastāv. Kā arī apskatīs jautājumus, kas saistīti ar atbildību, ja netiek ievēroti interneta lietošanas noteikumi, un tie tiek pārkāpti.  

Lekcijas laikā tiks apskatītas sekojošas tēmas:

– īsumā, kas ir internets, kādiem nolūkiem to izmantoja;

– riski un apdraudējumi internetā (bērniem nepiemērots, kaitīgs saturs; kibermobings; sextings; saziņa ar nepazīstamām personām, greizais spogulis, datorspēles, atkarība, grūmings, sharenting, u.t.t.);

– kur meklēt palīdzību problēmsituāciju gadījumos, kā rīkoties;

– padomi vecākiem un bērniem, lai interneta izmantošana būtu droša.

Programmas uzdevumi:

– Veidot sākotnēju izpratni par internetu.

– Veicināt komunikāciju internetā atbilstoši ētikas normām.

– Sekmēt vecāku izpratni un atbildību par bērna un jaunieša darbībām internetā.

– Apzināties interneta radītos komunikācijas riskus un sekmēt izpratni par drošību internetā.

Pasākumu atbalsta Rēzeknes Izglītības pārvalde!

26.04.2021.

 

Vasaras darbs !

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu jauniešu karjeras un vasaras nodarbinātības projektiem.

Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu nodarbinātību vasaras periodā, veicināt jauniešu karjeras attīstību Rēzeknes pilsētā, sekmēt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū.

Projektus aicināti iesniegt Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo, profesionālo un tām pielīdzināto iestāžu skolēni vecumā no 16 līdz 19 gadiem, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Rēzeknes pilsētā.

Konkursa nolikums pieejams Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs mājaslapā www.zeimuls.lv .Pieteikumus aicinām iesniegt līdz 2021. gada 28. aprīlim  atsūtot uz e-pastu eleonora.ivanova@rezekne.lv, nosūtot pa pastu: ARPC, Krasta ielā 31, Rēzeknē, LV-4601 vai atstājot pastkastītē pie ARPC “Zeimuļs” ieejas durvīm.

Vairāk informācijas: Jaunatnes lietu speciāliste  Eleonora Ivanova 26033202

15.04.2021.

 

Tiešsaistes pasākumi!

 1. Saruna par bakalaura studijām “Es nevaru nedejot”

No marta līdz jūnijam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicinās skolēnus uz tiešsaistes sarunām ar LKA bakalaura programmu un apakšprogrammu vadītājiem.

21.aprīlī plkst. 15.00 sarunā “Es nevaru nedejot” par laikmetīgo deju tiksies programmas “Laikmetīgās dejas māksla” vadītāja Olga Žitluhina un sestās paaudzes dejotāji, kuri jau šajā vasarā absolvēs bakalaura studiju programmu. Kā norit laikmetīgās dejas pēctecība starp paaudzēm, kas notika ar deju attālināto studiju laikā un kā topošie absolventi redz sevi saistībā ar deju nākotnē? Dejot, režisēt vai producēt deju, mācīt deju vai turpināt pašiem mācīties deju – ko programmas absolventi iecerējuši pēc studijām LKA?

Pieteikšanās dalībai līdz 19. aprīlim plkst. 23.59 te: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUJTVv67yq53wFiW6WFgsKAGkBc5udMB2HdaFAklfAQCbJhw/viewform

(Saite uz sarunu tiks nosūtīta 20. aprīlī līdz plkst. 12.00)

      2. Ceturtā LKA studentu saruna “4 par kultūru”

Sešās sarunās “4 par kultūru” divdesmit četri LKA studenti atklāj savu iepazīšanās stāstu ar LKA, pastāstīs par studiju programmu, kurā studē, un atklās nianses par studiju procesu no studentu skatupunkta.

22.aprīlī plkst. 15.00 sarunā “4 par kultūru IV” tiksies Artūrs Apsītis (Radošās industrijas, 3. kurss), Amanda Bizauska (Kultūras socioloģija un menedžments, 3. kurss), Ayvita Vashkis (Starpkultūru sakari Latvija – Francija, 1, kurss) un Madara Maija Mančinska (Kultūras un mākslu studijas, 3. kurss).

Pieteikšanās dalībai sarunā līdz 21. aprīlim plkst.12.00 te: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoRbezFovFtSHW3oZCpG7nuleDAtSt9i4h8psLR7SEbFNTgQ/viewform

(Saite uzsarunu tiks nosūtīta līdz 22. aprīļa plkst. 12.00)

15.04.2021.

 

2021.gada 15.aprīlī plkst.16:00 – 17:30 notiks tiešsaistes pasākums “Netiķete jeb iesaistoša saruna digitālā vidē!”

Pandēmija pilnībā mainījusi mūsu ikdienas saziņas paradumus. Jau vairāk kā gadu kopš esam pārvākušies uz tiešsaistes digitālajām platformām. Lai veidotos patīkama saruna, izdotos iesaistīt un pārliecināt diskusijas dalībniekus, noturētu sevi augstā enerģiskā tonusā, šķiet, darbojas tie paši nosacījumi, kas “dzīvajā”. Tomēr ne gluži. Ekselencei virtuālajā vidē nepieciešamas jaunas komunikācijas prasmes un iemaņas – sākot no savas “video telpas” iekārtošanas, beidzot ar TV šova vadītāja cienīgiem aktiermeistarības trikiem. Tā ir “digitālās retorikas māksla”, kas ir jātrenē.– Uzzini, kādi ir komunikācijas priekšnoteikumi digitālajā vidē – kā būt enerģiskam un pārliecinošam?– Iesaistoša saruna un dialogs – kā veidot patiešām efektīvu saikni ar diskusijas dalībniekiem, kā noturēt uzmanību?– Nosaki savu tiešsaistes komunikācijas reitingu un saņem praktiskus ieteikumus, ko vari uzlabot jau šodien.

Dagnijai Lejiņai ir daudzu gadu pieredze stratēģiskās komunikācijas vadības jomā. Vada reputācijas vadības kompāniju “Lejiņa & Partneri”, izveidojusi publiskās runas institūtu “Oratore”, šogad kopā ar domubiedriem dibinājusi sieviešu ekonomiskās spēcināšanas (women economic empowerment) organizāciju “Novatore”. Dagnija vadījusi Latvijas Asociāciju sabiedrisko attiecību profesionāļiem. Viņa īpaši interesējas par digitālo kultūru, startupiem un tehnoloģijām, tādēļ izveidojusi vērienīgo startup un tehnoloģiju platformu “Digital Freedom Festival”, kā arī līdzdibinājusi Latvijas startup asociāciju. Ieguvusi maģistra grādu politikā un komunikācijā Londonas Ekonomikas skolā (LSE, London School of Economics and Political Science). Brīvajā laikā dodas garos pārgājienos, lasa filozofiskas grāmatas un glezno.

DALĪBA BEZ MAKSAS

Pēc nodarbības tos, kas vēlēsies turpināt sarunu ar Dagniju un citiem nodarbības apmeklētājiem jau mazākā lokā, aicināsim pievienoties Zoom Meetings viedokļu apmaiņai.

Nodarbību rīko: Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS

Nodarbību atbalsta: Tele2 Latvia, Valsts kultūrkapitāla fonds un Delfi.lv

Nodarbība būs pieejama tiešraidē Sarunu festivāla LAMPA Facebook lapā, kā arī portāla Delfi Tiešraižu sadaļā.

Nodarbības video un audio ieraksts būs pieejams http://bit.ly/3k0ObZ6, kā arī Spotify un iTunes aplikācijā.

13.04.2021.

 

Tiešsaistes tikšanās ar Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem

un programmu vadītājiem

 30.martā plkst. 15.00 “4 par kultūru II” savā studiju pieredzē dalīsies un uz skolēnu jautājumiem atbildēs Rēzija Laumane (Drāmas un tekstu studijas, 3. kurss), Elīna Pole (Radošās industrijas, 3. kurss), Katrīna Karple (Starpkultūru sakari Latvija – Francija, 1.kurss) un Elza Brauna (Kultūras un mākslu studijas, 3. kurss). Pieteikšanās dalībai sarunā, aizpildot elektronisko pieteikšanās formu, līdz 28. marta plkst. 23.59: https://ej.uz/Cetriparkulturu_II

Saite uz sarunu tiks nosūtīta 29. martā!

Elīna jau trešo gadu aktīvi darbojas kā LKA vēstnesis, un kā LKA vēstnesis jutusies jau pirms studijām, jo visi viņas draugi un ģimene zināja visu par un ap Akadēmiju, – tieši tik aizrauta Elīna bija! Tagad, kad studijas bakalaura programmā “Radošās industrijas” tuvojas finišam, Elīna vēlas vēl reizi sajust tās mirdzošās vidusskolēnu acis un palīdzēt ar savu pieredzi un zināšanām.

No marta līdz maijam divas reizes mēnesī uz sarunām par kultūru, studijām Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA), tagadnes izvēlēm un nākotnes iecerēm, kā arī vienkārši pēdējā laikā lasītajām grāmatām un redzētajām filmām, skolēnus aicinās LKA bakalaura studiju programmu un apakšprogrammu studenti. Jau sesto gadu LKA vēstneši sniedz atbildes un dalās savā pieredzē ar skolēniem, palīdzot izvēlēties piemērotāko studiju programmu un diskutējot par tādiem jautājumiem kā kas ir kultūra, kādās profesijās es varēšu strādāt, absolvējot LKA, kādi lekciju kursi ir katrā programmā? utt.

Sešās sarunās “4 par kultūru” divdesmit četri LKA studenti atklās savu iepazīšanās stāstu ar LKA, pastāstīs par studiju programmu, kurā studē, un atklās nianses par studiju procesu no studentu skatupunkta.

25.03.2021.

Saruna “Kas kopīgs kultūrai, socioloģijai un menedžmentam?”

No marta līdz jūnijam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicinās skolēnus uz tiešsaistes sarunām ar LKA bakalaura programmu un apakšprogrammu vadītājiem.

7.aprīlī plkst. 15.00 tiešsaistes sarunā “Kas kopīgs kultūrai, socioloģijai un menedžmentam?” tiksies bakalaura studiju apakšprogrammu “Kultūras un mākslu studiju” un “Kultūras socioloģijas un menedžmenta” vadītāji Raimonds Briedis un Anda Laķe.

Skolēni, plānojot uzsākt studijas LKA, nereti nonāk izvēles priekšā tieši starp šīm abām studiju apakšprogrammām. R.Briedis un A.Laķe sarunā noskaidros, kādas ir atšķirības abu studiju saturā, un pastāstīs, ar ko nodarbojas vienas un otras apakšprogrammas absolventi.

R.Briedis sarunas laikā mēģinās atbildēt uz jautājumiem – ko nozīmē “studēt kultūru”, kāpēc “Kultūras un mākslu studijas” ir teorētiskākās no LKA piedāvātajām bakalaura studiju apakšprogrammām un kas ir radošās laboratorijas? Savukārt A.Laķe pastāstīs par “Kultūras socioloģijas un menedžmenta” studentu iespējām jau pirmajā kursā piedalīties socioloģiskos pētījumos un par to, kā sākt veidot savu zinātnisko karjeru jau studiju laikā.

Pieteikšanās dalībai līdz 5. aprīļa plkst. 23.59 (Saite uz sarunu tiks nosūtīta 6. aprīlī).

 

25.03.2021.

Vebinārs “Kā mācīties efektīvāk?”

Mācību centrs KALBA vēlas aicināt skolēnus apmeklēt vebināru “Kā mācīties efektīvāk?”, ko vadīs Rītis Jurkenas – KALBA grupas dibinātājs, profesionāls konsultants karjeras un vidējās izglītības jautājumos.

Vebinārā būs iespēja uzzināt, kā apgūt vairāk īsākā laikā. Tāpat Rītis sniegs padomus, kā uzlabot vidējo atzīmi, tam patērējot tikai dažas papildu stundas nedēļā.

Kad: otrdien, 16. martā plkst. 16:00

Kā: lūdzam skolēnus reģistrēties šeit: https://kalba.webinargeek.com/ka-macities-efektivak

Reģistrācija IR OBLIGĀTA.

KALBA / Lielākā izglītības tiešsaistes izstāde Latvijā “Izglītība un karjera 2021”

Pielāgojoties pašreizējai situācijai, ikgadējo izstādi “Izglītība un karjera” pārvieto virtuālajā telpā un 25. martā tiek plānots lielākais tiešsaistes pasākums Latvijā par studiju un karjeras izvēli.

Pasākuma tēma ir “Ko dara dažādu profesiju profesionāļi?”. Dažādu valstu universitātes un citi viesi prezentēs vairāk nekā 20 populāras profesijas mūsdienās.

Pasākums ir pilnīgi bezmaksas, un tā laikā studentiem tiks nodrošināts vairāk nekā 8 stundu vērtīgs saturs!

Mēs saprotam, ka dažas lekcijas notiks nodarbību laikā, tāpēc reģistrētiem dalībniekiem būs iespēja apskatīt visu prezentāciju ierakstus pēc pasākuma.

REĢISTRĀCIJA: https://www.izglitibakarjera.lv/
Facebook: https://fb.me/e/29e4jrBWo

KALBA no sirds tic, ka pasākums var palīdzēt studentiem izlemt par turpmākajām studijām un iegūt vērtīgas zināšanas!

Ievietots: 10.03.2021.

Tiešsaites izstāde IZGLĪTĪBA UN KARJERA!

 Starptautiskais mācību centrs KALBA organizē tiešsaites izstādi IZGLĪTĪBA UN KARJERA, kas notiks 25. martā. Šī izstāde ne tikai informēs par dažādām studiju iespējām, bet arī skaidros ar ko ikdienā nodarbojas specifisku profesiju pārstāvji, piemēram, arhitekts, dizainers, bioķīmiķis, u.c. Izstādē arī apspriedīsim Latvijas jauniešiem aktuālas tēmas, ieskaitot:

 • influenceru un podkāsteru darbs
 • Cancel Culture
 • Motivācija – kur to meklēt?

Mēs vēlētos palūgt ievietot mūsu IZGLĪTĪBA un KARJERA logo un aprakstu Jūsu skolas mājaslapā, ja tas ir iespējams. Es logo pievienoju šim epastam.

Izstādes apraksts:

Aicinām piedalīties Latvijas lielākajā tiešsaistes pasākumā par studiju izvēli. Reģistrējieties pasākumam un iegūstiet vērtīgu informāciju par dažādām studiju programmām. Tiešraides laikā varēsi uzdot jautājumus un uzzināt, ko darīsi ikdienā pēc ekonomikas, filoloģijas, žurnālistikas, bioķīmijas vai citas studiju programmu absolvēšanas. Reģistrējieties šeit: www.kalba.lv

Ievietots: 25.02.2021.

 

Atvērto durvju dienas 2021. gadā

Aktualizēts 2021. gada 4. februārī

 

Izglītības iestādes aicina ikvienu apmeklēt atvērto durvju un informācijas dienas. Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un Latvijā, atvērto durvju dienu pasākumi tiek organizēti tiešsaistes režīmā.

NB! Ņemot vērā epidemiologu izvērtējumu par pieaugošiem Covid-19 izplatības riskiem, līdz 2021. gada 6. aprīlim Latvijā ir pagarināta ārkārtējā situācija, nosakot stingrus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Līdz ar to visi pasākumi notiek tikai attālinātā režīmā!

Lai iepazīstinātu topošos reflektantus ar studiju iespējām, programmām, pasniedzējiem, mācību procesu un vidi, kā arī sporta un atpūtas iespējām, dienesta viesnīcām, bibliotēkām, augstskolas un citas izglītības iestādes piedāvā apmeklēt Atvērto durvju dienu pasākumus tiešsaistes režīmā. Atvērto durvju dienu tiešraižu ierakstus un virtuālās tūres izglītības iestādēs meklē šī raksta pēdējā tabulā, izglītības iestāžu mājaslapās un sociālo tīklu vietnēs.

NIID.LV apkopotā informācija tiek regulāri papildināta!

Atvērto durvju dienas  2021. gada februārī

AUGSTSKOLAS
Vidzemes Augstskola 26. un 27. februāris (informācija par pasākuma norisi tiks precizēta) https://va.lv/lv/jaunakais/notikumi/digitalas-info-dienas-2021

 

Atvērto durvju dienas  2021. gada martā

AUGSTSKOLAS
Rīgas Tehniskā universitāte 4.marts plkst. 11:00 (virtuālā karjeras diena) https://pasakumi.rtu.lv/events
 Banku augstskola 10.marts plkst. 16:00 (pamatstudijās)

22.marts plkst.  18:30 (maģistrantūrā) (tiešsaistē) https://www.ba.lv/augstskola/zina/atverto-durvju-dienas-2020-2021-akademiskaja-gada-2/

Latvijas Kultūras akadēmija 10.marts plkst. 15:00 (Veido karjeru jau savos 13 (14, 15 – tagad!) https://lka.edu.lv/lv/aktuali/pasakumi/seminars-skoleniem-veido-karjeru-jau-savos-13-14-15-tagad/
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija 23.marts plkst. 12:00 (informācija par pasākuma norisi tiks precizēta)
Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža 18. un 25. marts https://www.psk.lu.lv/studiju-iespejas/atverto-durvju-dienas
   KOLEDŽAS
 SIA “Biznesa vadības koledža” 4., 11., 18. un 25. marts plkst. 18:30 (tiešsaistē) https://www.bvk.lv/atverto-durvju-diena/

 

Atvērto durvju dienas  2021. gada aprīlī

AUGSTSKOLAS
Banku augstskola 14.aprīlis plkst. 16:00 (pamatstudijās);

26.aprīlis plkst. 18:30 (maģistrantūrā)

(tiešsaistē) 

https://www.ba.lv/augstskola/zina/atverto-durvju-dienas-2020-2021-akademiskaja-gada-2/

Biznesa augstskola Turība 29.aprīlis plkst. 17:00 (informācija par pasākuma norisi tiks precizēta) https://www.turiba.lv/lv/uznemsana/atverto-durvju-dienas
KOLEDŽAS
SIA “Biznesa vadības koledža” 1., 8., 15., 22. un 29. aprīlis plkst. 18:30 (tiešsaistē) https://www.bvk.lv/atverto-durvju-diena/
PROFESIONĀLĀS SKOLAS
Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola 10. aprīlis plkst. 9:50 – 13:00 (konsultācijas reflektantiem tiešsaistē) http://www.jirmv.lv/index.php/event/konsultacijas-muzikas-vidusskolas-reflektantiem-15/
Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola 12. aprīlis (informācija par pasākuma norisi tiks precizēta) http://bpvv.lv/download/skola/pasakumi.pdf