Ja uzskatāt, ka r2vsk.lv mājas lapā publicētās fotogrāfijas var radīt problēmas ar personas datu apstrādi Regulas kontekstā, informējiet par vajadzību tās izņemt.

Pasākumi

“Apgūsti profesiju: digitālais mārketings” apmācības jauniešiem Rēzeknē!

“Apgūsti nozari: digitālais mārketings” ir bezmaksas hibrīdapmācības jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem, kurās būs iespējams iegūt zināšanas un praktiskas prasmes, kuras nepieciešamas, lai strādātu vienā no svarīgākajām nozarēm mūsdienās- digitālajā mārketingā. Tu apgūsi digitālo mārketingu, sociālo mediju analītikas rīkus, video un stāstu veidošanu, sociālo tīklu pārvaldīšanu un grafisko dizainu. Tev nav nepieciešamas nekādas iepriekšējās zināšanas, lai piedalītos šajās apmācībās, tikai motivācija!

Apmācību programma:

 1. nodarbība: Ievads digitālajā mārketingā
  11. Digitālā mārketinga stratēģija un pārdošanas kanāli
  09.11. Grafiskais dizains un tā loma digitālajā mārketingā
  16.11. Sociālo tīklu menedžments un analītikas rādītāji
  23.11. Informācijas nodošana caur stāsta un video formātu
  30.11. Personīgā zīmola izveide, influenceru mārketings un reklāmas formāti
  7. nodarbība: Nobeigums. Praktisko darbu prezentācijas.

Nodarbības vadīs grafiskā dizainere un videogrāfe uzņēmumā “Gamechanger Audio” Alise Golovacka un vieslektori, savas jomas speciālisti gan no Latvijas, gan ārzemēm- sociālo tīklu menedžere un satura veidotāja Šveices pastā Sarah Belgacem, influenceris un video satura veidotājs Edgars Feščenko (Fresh), digitālais stratēģis Aniel Bhaga, video satura un raidījumu veidotājs Roberts Silavs, digitālās kopienas #eCOMHUB izveidotājs Gustavs Gotauts, Visas Iespējas izveidotājs Gustavs Mārtiņš Upmanis un citi eksperti digitālā mārketinga jomā. Liels uzsvars tiks likts uz praktiski pielietojamām zināšanām un darbošanos mazās grupās, attīstot un vēlāk prezentējot mārketinga stratēģijas arī dažādiem jaunuzņēmumiem.

Ja Tev nebūs iespēja pievienoties pirmajai nodarbībai klātienē, tad varēsi pievienoties arī attālināti – tiešsaistē. Pārējās nodarbības notiks novembrī katru otrdienu no 16.00 līdz 20.00 tiešsaistē komunikācijas platformā Zoom.

Ja vēlies piedalīties apmācībās, aizpildi pieteikuma anketu līdz 13. oktobra 23:59, un pastāsti, kāpēc vēlies piedalīties apmācībās!

Pieteikuma anketa: https://ej.uz/piesakies-dalibai

Vairāk par pasākumu uzzini: https://ej.uz/digitala-marketinga-apmacibas

13.10.2021.

 

Tiešsaistes diskusija jauniešiem!

 12.oktobrī plkst.14:00 tiešsaistes diskusija jauniešiem 

“Iedvesmas stāsti – kā es nokļuvu IKT nozarē?”

 

TĒMA: IKT jomas profesiju daudzveidības un plašā pielietojuma parādīšana, uzklausot gados jaunu nozares profesionāļu stāstus par viņu karjeras ceļu un nodarbošanās specifiku. Jauniešu stereotipu par IKT nozari pārrunāšana un diskusijas dalībnieku stāsti par to, vai viņi arī tā ir domājuši un kā domā tagad, strādājot nozarē.

Diskusija jauniešiem notiks @TavaiKarjerai FB kontā.

Saite uz jauniešu diskusiju – https://fb.me/e/4o4nsEZgi

 

Tiešsaistes diskusija vecākiem!

 11.oktobrī plkst.19:00 tiešsaistes diskusija vecākiem 

“Tehnoloģijas ģimenē – draugs vai svešinieks?”

Ar karjeras atbalsta speciālistu, sabiedrībā zināmiem vecākiem un psihologu tiks pārrunāts:

 • Kādu lomu tehnoloģiju izmantošana ieņem ģimenes ikdienā?
 • Vai tiek noteikti kādi noteikumi/ierobežojumi ierīču izmantošanai?
 • Vai un kā tiek kontrolēts, kā bērns izmanto ierīces un kā to izmantošanu padarīt jēgpilnu?
 • Vai mēs no tehnoloģijām vairāmies, vai atbalstām bērnus tās iepazīt un izmantot jēgpilni?
 • Kā iepazīstināt bērnus ar IKT nozari? Kā ieinteresēt par jomu, kas pašam sveša?

Diskusija vecākiem notiks https://www.facebook.com/TavaiKarjerai  FB kontā.

Saite uz vecāku diskusiju – https://fb.me/e/2Ldzfvb4lJau

 

 

Atvērto durvju diena Valsts robežsardzes koledžā!

Š.g. 25. un 31.maijā norisināsies virtuālā Valsts robežsardzes koledžas Atvērto durvju diena. Šogad Atvērto durvju diena paredzēta tiešsaistē, izmantojot Cisco Webex platformu. Visiem interesentiem būs iespēja atvērt Valsts robežsardzes koledžas durvis no savām mājām un uzzināt, kā kļūt par robežsargu, apmeklēt Valsts robežsardzes koledžu virtuāli, saņemt informāciju par uzņemšanas noteikumiem un iepazīties ar mācību procesu Valsts robežsardzes koledžā.

Kas jādara, lai piedalītos Atvērto durvju dienā?

 • Izvēlies sev piemērotāko datumu – 25.maijā vai 31.maijā.
 • Aizpildi pieteikuma formu https://ej.uz/vrkdiena

Pieslēgšanās saite dienu pirms pasākuma dienas tiks nosūtīta e-pastā.

 • Pievienojies tiešsaistei 25.maijā plkst.15:00 vai 31.maijā plkst.13:00.

Droši uzdod visus sev interesējošos jautājumus pieteikuma formas aizpildīšanas laikā vai sūti tos uz vrk@rs.gov.lv vai arī raksti tiešraides čatā – atbildes saņemsi Atvērto durvju dienas laikā, kā arī e-pastā.

Sīkāku informāciju par Atvērto durvju dienu meklē mūsu tīmekļvietnē www.vrk.rs.gov.lv.

13.05.2021.

 

Pasākums vecākiem “Kā sociālie tīkli var ietekmēt bērna dzīvi un karjeru. No kā jāuzmanās?

Saruna ar vecākiem “Kā sociālie tīkli var ietekmēt bērna dzīvi un karjeru. No kā jāuzmanās?” Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo skolu 7.-12.klašu vecākiem notiks 29.aprīlī plkst.18:00 .

Sarunā ar vecākiem, akcents tiks likts uz virtuālās vides apdraudējumiem, jo ar riskiem, kādiem pakļauti bērni un jaunieši interneta vidē, vecāki nesaskaras un daļa no viņiem pat nezin, ka tādi pastāv. Kā arī apskatīs jautājumus, kas saistīti ar atbildību, ja netiek ievēroti interneta lietošanas noteikumi, un tie tiek pārkāpti.  

Lekcijas laikā tiks apskatītas sekojošas tēmas:

– īsumā, kas ir internets, kādiem nolūkiem to izmantoja;

– riski un apdraudējumi internetā (bērniem nepiemērots, kaitīgs saturs; kibermobings; sextings; saziņa ar nepazīstamām personām, greizais spogulis, datorspēles, atkarība, grūmings, sharenting, u.t.t.);

– kur meklēt palīdzību problēmsituāciju gadījumos, kā rīkoties;

– padomi vecākiem un bērniem, lai interneta izmantošana būtu droša.

Programmas uzdevumi:

– Veidot sākotnēju izpratni par internetu.

– Veicināt komunikāciju internetā atbilstoši ētikas normām.

– Sekmēt vecāku izpratni un atbildību par bērna un jaunieša darbībām internetā.

– Apzināties interneta radītos komunikācijas riskus un sekmēt izpratni par drošību internetā.

Pasākumu atbalsta Rēzeknes Izglītības pārvalde!

26.04.2021.

 

Vasaras darbs !

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu jauniešu karjeras un vasaras nodarbinātības projektiem.

Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu nodarbinātību vasaras periodā, veicināt jauniešu karjeras attīstību Rēzeknes pilsētā, sekmēt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū.

Projektus aicināti iesniegt Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo, profesionālo un tām pielīdzināto iestāžu skolēni vecumā no 16 līdz 19 gadiem, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Rēzeknes pilsētā.

Konkursa nolikums pieejams Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs mājaslapā www.zeimuls.lv .Pieteikumus aicinām iesniegt līdz 2021. gada 28. aprīlim  atsūtot uz e-pastu eleonora.ivanova@rezekne.lv, nosūtot pa pastu: ARPC, Krasta ielā 31, Rēzeknē, LV-4601 vai atstājot pastkastītē pie ARPC “Zeimuļs” ieejas durvīm.

Vairāk informācijas: Jaunatnes lietu speciāliste  Eleonora Ivanova 26033202

15.04.2021.

 

Tiešsaistes pasākumi!

 1. Saruna par bakalaura studijām “Es nevaru nedejot”

No marta līdz jūnijam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicinās skolēnus uz tiešsaistes sarunām ar LKA bakalaura programmu un apakšprogrammu vadītājiem.

21.aprīlī plkst. 15.00 sarunā “Es nevaru nedejot” par laikmetīgo deju tiksies programmas “Laikmetīgās dejas māksla” vadītāja Olga Žitluhina un sestās paaudzes dejotāji, kuri jau šajā vasarā absolvēs bakalaura studiju programmu. Kā norit laikmetīgās dejas pēctecība starp paaudzēm, kas notika ar deju attālināto studiju laikā un kā topošie absolventi redz sevi saistībā ar deju nākotnē? Dejot, režisēt vai producēt deju, mācīt deju vai turpināt pašiem mācīties deju – ko programmas absolventi iecerējuši pēc studijām LKA?

Pieteikšanās dalībai līdz 19. aprīlim plkst. 23.59 te: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUJTVv67yq53wFiW6WFgsKAGkBc5udMB2HdaFAklfAQCbJhw/viewform

(Saite uz sarunu tiks nosūtīta 20. aprīlī līdz plkst. 12.00)

      2. Ceturtā LKA studentu saruna “4 par kultūru”

Sešās sarunās “4 par kultūru” divdesmit četri LKA studenti atklāj savu iepazīšanās stāstu ar LKA, pastāstīs par studiju programmu, kurā studē, un atklās nianses par studiju procesu no studentu skatupunkta.

22.aprīlī plkst. 15.00 sarunā “4 par kultūru IV” tiksies Artūrs Apsītis (Radošās industrijas, 3. kurss), Amanda Bizauska (Kultūras socioloģija un menedžments, 3. kurss), Ayvita Vashkis (Starpkultūru sakari Latvija – Francija, 1, kurss) un Madara Maija Mančinska (Kultūras un mākslu studijas, 3. kurss).

Pieteikšanās dalībai sarunā līdz 21. aprīlim plkst.12.00 te: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoRbezFovFtSHW3oZCpG7nuleDAtSt9i4h8psLR7SEbFNTgQ/viewform

(Saite uzsarunu tiks nosūtīta līdz 22. aprīļa plkst. 12.00)

15.04.2021.

 

2021.gada 15.aprīlī plkst.16:00 – 17:30 notiks tiešsaistes pasākums “Netiķete jeb iesaistoša saruna digitālā vidē!”

Pandēmija pilnībā mainījusi mūsu ikdienas saziņas paradumus. Jau vairāk kā gadu kopš esam pārvākušies uz tiešsaistes digitālajām platformām. Lai veidotos patīkama saruna, izdotos iesaistīt un pārliecināt diskusijas dalībniekus, noturētu sevi augstā enerģiskā tonusā, šķiet, darbojas tie paši nosacījumi, kas “dzīvajā”. Tomēr ne gluži. Ekselencei virtuālajā vidē nepieciešamas jaunas komunikācijas prasmes un iemaņas – sākot no savas “video telpas” iekārtošanas, beidzot ar TV šova vadītāja cienīgiem aktiermeistarības trikiem. Tā ir “digitālās retorikas māksla”, kas ir jātrenē.– Uzzini, kādi ir komunikācijas priekšnoteikumi digitālajā vidē – kā būt enerģiskam un pārliecinošam?– Iesaistoša saruna un dialogs – kā veidot patiešām efektīvu saikni ar diskusijas dalībniekiem, kā noturēt uzmanību?– Nosaki savu tiešsaistes komunikācijas reitingu un saņem praktiskus ieteikumus, ko vari uzlabot jau šodien.

Dagnijai Lejiņai ir daudzu gadu pieredze stratēģiskās komunikācijas vadības jomā. Vada reputācijas vadības kompāniju “Lejiņa & Partneri”, izveidojusi publiskās runas institūtu “Oratore”, šogad kopā ar domubiedriem dibinājusi sieviešu ekonomiskās spēcināšanas (women economic empowerment) organizāciju “Novatore”. Dagnija vadījusi Latvijas Asociāciju sabiedrisko attiecību profesionāļiem. Viņa īpaši interesējas par digitālo kultūru, startupiem un tehnoloģijām, tādēļ izveidojusi vērienīgo startup un tehnoloģiju platformu “Digital Freedom Festival”, kā arī līdzdibinājusi Latvijas startup asociāciju. Ieguvusi maģistra grādu politikā un komunikācijā Londonas Ekonomikas skolā (LSE, London School of Economics and Political Science). Brīvajā laikā dodas garos pārgājienos, lasa filozofiskas grāmatas un glezno.

DALĪBA BEZ MAKSAS

Pēc nodarbības tos, kas vēlēsies turpināt sarunu ar Dagniju un citiem nodarbības apmeklētājiem jau mazākā lokā, aicināsim pievienoties Zoom Meetings viedokļu apmaiņai.

Nodarbību rīko: Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS

Nodarbību atbalsta: Tele2 Latvia, Valsts kultūrkapitāla fonds un Delfi.lv

Nodarbība būs pieejama tiešraidē Sarunu festivāla LAMPA Facebook lapā, kā arī portāla Delfi Tiešraižu sadaļā.

Nodarbības video un audio ieraksts būs pieejams http://bit.ly/3k0ObZ6, kā arī Spotify un iTunes aplikācijā.

13.04.2021.

 

Tiešsaistes tikšanās ar Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem

un programmu vadītājiem

 30.martā plkst. 15.00 “4 par kultūru II” savā studiju pieredzē dalīsies un uz skolēnu jautājumiem atbildēs Rēzija Laumane (Drāmas un tekstu studijas, 3. kurss), Elīna Pole (Radošās industrijas, 3. kurss), Katrīna Karple (Starpkultūru sakari Latvija – Francija, 1.kurss) un Elza Brauna (Kultūras un mākslu studijas, 3. kurss). Pieteikšanās dalībai sarunā, aizpildot elektronisko pieteikšanās formu, līdz 28. marta plkst. 23.59: https://ej.uz/Cetriparkulturu_II

Saite uz sarunu tiks nosūtīta 29. martā!

Elīna jau trešo gadu aktīvi darbojas kā LKA vēstnesis, un kā LKA vēstnesis jutusies jau pirms studijām, jo visi viņas draugi un ģimene zināja visu par un ap Akadēmiju, – tieši tik aizrauta Elīna bija! Tagad, kad studijas bakalaura programmā “Radošās industrijas” tuvojas finišam, Elīna vēlas vēl reizi sajust tās mirdzošās vidusskolēnu acis un palīdzēt ar savu pieredzi un zināšanām.

No marta līdz maijam divas reizes mēnesī uz sarunām par kultūru, studijām Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA), tagadnes izvēlēm un nākotnes iecerēm, kā arī vienkārši pēdējā laikā lasītajām grāmatām un redzētajām filmām, skolēnus aicinās LKA bakalaura studiju programmu un apakšprogrammu studenti. Jau sesto gadu LKA vēstneši sniedz atbildes un dalās savā pieredzē ar skolēniem, palīdzot izvēlēties piemērotāko studiju programmu un diskutējot par tādiem jautājumiem kā kas ir kultūra, kādās profesijās es varēšu strādāt, absolvējot LKA, kādi lekciju kursi ir katrā programmā? utt.

Sešās sarunās “4 par kultūru” divdesmit četri LKA studenti atklās savu iepazīšanās stāstu ar LKA, pastāstīs par studiju programmu, kurā studē, un atklās nianses par studiju procesu no studentu skatupunkta.

25.03.2021.

Saruna “Kas kopīgs kultūrai, socioloģijai un menedžmentam?”

No marta līdz jūnijam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicinās skolēnus uz tiešsaistes sarunām ar LKA bakalaura programmu un apakšprogrammu vadītājiem.

7.aprīlī plkst. 15.00 tiešsaistes sarunā “Kas kopīgs kultūrai, socioloģijai un menedžmentam?” tiksies bakalaura studiju apakšprogrammu “Kultūras un mākslu studiju” un “Kultūras socioloģijas un menedžmenta” vadītāji Raimonds Briedis un Anda Laķe.

Skolēni, plānojot uzsākt studijas LKA, nereti nonāk izvēles priekšā tieši starp šīm abām studiju apakšprogrammām. R.Briedis un A.Laķe sarunā noskaidros, kādas ir atšķirības abu studiju saturā, un pastāstīs, ar ko nodarbojas vienas un otras apakšprogrammas absolventi.

R.Briedis sarunas laikā mēģinās atbildēt uz jautājumiem – ko nozīmē “studēt kultūru”, kāpēc “Kultūras un mākslu studijas” ir teorētiskākās no LKA piedāvātajām bakalaura studiju apakšprogrammām un kas ir radošās laboratorijas? Savukārt A.Laķe pastāstīs par “Kultūras socioloģijas un menedžmenta” studentu iespējām jau pirmajā kursā piedalīties socioloģiskos pētījumos un par to, kā sākt veidot savu zinātnisko karjeru jau studiju laikā.

Pieteikšanās dalībai līdz 5. aprīļa plkst. 23.59 (Saite uz sarunu tiks nosūtīta 6. aprīlī).

 

25.03.2021.

Vebinārs “Kā mācīties efektīvāk?”

Mācību centrs KALBA vēlas aicināt skolēnus apmeklēt vebināru “Kā mācīties efektīvāk?”, ko vadīs Rītis Jurkenas – KALBA grupas dibinātājs, profesionāls konsultants karjeras un vidējās izglītības jautājumos.

Vebinārā būs iespēja uzzināt, kā apgūt vairāk īsākā laikā. Tāpat Rītis sniegs padomus, kā uzlabot vidējo atzīmi, tam patērējot tikai dažas papildu stundas nedēļā.

Kad: otrdien, 16. martā plkst. 16:00

Kā: lūdzam skolēnus reģistrēties šeit: https://kalba.webinargeek.com/ka-macities-efektivak

Reģistrācija IR OBLIGĀTA.

KALBA / Lielākā izglītības tiešsaistes izstāde Latvijā “Izglītība un karjera 2021”

Pielāgojoties pašreizējai situācijai, ikgadējo izstādi “Izglītība un karjera” pārvieto virtuālajā telpā un 25. martā tiek plānots lielākais tiešsaistes pasākums Latvijā par studiju un karjeras izvēli.

Pasākuma tēma ir “Ko dara dažādu profesiju profesionāļi?”. Dažādu valstu universitātes un citi viesi prezentēs vairāk nekā 20 populāras profesijas mūsdienās.

Pasākums ir pilnīgi bezmaksas, un tā laikā studentiem tiks nodrošināts vairāk nekā 8 stundu vērtīgs saturs!

Mēs saprotam, ka dažas lekcijas notiks nodarbību laikā, tāpēc reģistrētiem dalībniekiem būs iespēja apskatīt visu prezentāciju ierakstus pēc pasākuma.

REĢISTRĀCIJA: https://www.izglitibakarjera.lv/
Facebook: https://fb.me/e/29e4jrBWo

KALBA no sirds tic, ka pasākums var palīdzēt studentiem izlemt par turpmākajām studijām un iegūt vērtīgas zināšanas!

Ievietots: 10.03.2021.

Tiešsaites izstāde IZGLĪTĪBA UN KARJERA!

 Starptautiskais mācību centrs KALBA organizē tiešsaites izstādi IZGLĪTĪBA UN KARJERA, kas notiks 25. martā. Šī izstāde ne tikai informēs par dažādām studiju iespējām, bet arī skaidros ar ko ikdienā nodarbojas specifisku profesiju pārstāvji, piemēram, arhitekts, dizainers, bioķīmiķis, u.c. Izstādē arī apspriedīsim Latvijas jauniešiem aktuālas tēmas, ieskaitot:

 • influenceru un podkāsteru darbs
 • Cancel Culture
 • Motivācija – kur to meklēt?

Mēs vēlētos palūgt ievietot mūsu IZGLĪTĪBA un KARJERA logo un aprakstu Jūsu skolas mājaslapā, ja tas ir iespējams. Es logo pievienoju šim epastam.

Izstādes apraksts:

Aicinām piedalīties Latvijas lielākajā tiešsaistes pasākumā par studiju izvēli. Reģistrējieties pasākumam un iegūstiet vērtīgu informāciju par dažādām studiju programmām. Tiešraides laikā varēsi uzdot jautājumus un uzzināt, ko darīsi ikdienā pēc ekonomikas, filoloģijas, žurnālistikas, bioķīmijas vai citas studiju programmu absolvēšanas. Reģistrējieties šeit: www.kalba.lv

Ievietots: 25.02.2021.

 

Atvērto durvju dienas 2021. gadā

Aktualizēts 2021. gada 4. februārī

 

Izglītības iestādes aicina ikvienu apmeklēt atvērto durvju un informācijas dienas. Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un Latvijā, atvērto durvju dienu pasākumi tiek organizēti tiešsaistes režīmā.

NB! Ņemot vērā epidemiologu izvērtējumu par pieaugošiem Covid-19 izplatības riskiem, līdz 2021. gada 6. aprīlim Latvijā ir pagarināta ārkārtējā situācija, nosakot stingrus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Līdz ar to visi pasākumi notiek tikai attālinātā režīmā!

Lai iepazīstinātu topošos reflektantus ar studiju iespējām, programmām, pasniedzējiem, mācību procesu un vidi, kā arī sporta un atpūtas iespējām, dienesta viesnīcām, bibliotēkām, augstskolas un citas izglītības iestādes piedāvā apmeklēt Atvērto durvju dienu pasākumus tiešsaistes režīmā. Atvērto durvju dienu tiešraižu ierakstus un virtuālās tūres izglītības iestādēs meklē šī raksta pēdējā tabulā, izglītības iestāžu mājaslapās un sociālo tīklu vietnēs.

NIID.LV apkopotā informācija tiek regulāri papildināta!

Atvērto durvju dienas  2021. gada februārī

AUGSTSKOLAS
Vidzemes Augstskola 26. un 27. februāris (informācija par pasākuma norisi tiks precizēta) https://va.lv/lv/jaunakais/notikumi/digitalas-info-dienas-2021

 

Atvērto durvju dienas  2021. gada martā

AUGSTSKOLAS
Rīgas Tehniskā universitāte 4.marts plkst. 11:00 (virtuālā karjeras diena) https://pasakumi.rtu.lv/events
 Banku augstskola 10.marts plkst. 16:00 (pamatstudijās)

22.marts plkst.  18:30 (maģistrantūrā) (tiešsaistē) https://www.ba.lv/augstskola/zina/atverto-durvju-dienas-2020-2021-akademiskaja-gada-2/

Latvijas Kultūras akadēmija 10.marts plkst. 15:00 (Veido karjeru jau savos 13 (14, 15 – tagad!) https://lka.edu.lv/lv/aktuali/pasakumi/seminars-skoleniem-veido-karjeru-jau-savos-13-14-15-tagad/
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija 23.marts plkst. 12:00 (informācija par pasākuma norisi tiks precizēta)
Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža 18. un 25. marts https://www.psk.lu.lv/studiju-iespejas/atverto-durvju-dienas
   KOLEDŽAS
 SIA “Biznesa vadības koledža” 4., 11., 18. un 25. marts plkst. 18:30 (tiešsaistē) https://www.bvk.lv/atverto-durvju-diena/

 

Atvērto durvju dienas  2021. gada aprīlī

AUGSTSKOLAS
Banku augstskola 14.aprīlis plkst. 16:00 (pamatstudijās);

26.aprīlis plkst. 18:30 (maģistrantūrā)

(tiešsaistē) 

https://www.ba.lv/augstskola/zina/atverto-durvju-dienas-2020-2021-akademiskaja-gada-2/

Biznesa augstskola Turība 29.aprīlis plkst. 17:00 (informācija par pasākuma norisi tiks precizēta) https://www.turiba.lv/lv/uznemsana/atverto-durvju-dienas
KOLEDŽAS
SIA “Biznesa vadības koledža” 1., 8., 15., 22. un 29. aprīlis plkst. 18:30 (tiešsaistē) https://www.bvk.lv/atverto-durvju-diena/
PROFESIONĀLĀS SKOLAS
Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola 10. aprīlis plkst. 9:50 – 13:00 (konsultācijas reflektantiem tiešsaistē) http://www.jirmv.lv/index.php/event/konsultacijas-muzikas-vidusskolas-reflektantiem-15/
Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola 12. aprīlis (informācija par pasākuma norisi tiks precizēta) http://bpvv.lv/download/skola/pasakumi.pdf