Rēzeknes 2.vidusskolas pedagoģisko darbinieku saraksts (2023/2024.m.g.)
Nr.p.k. | Uzvārds, vārds | Amats |
1. | Adijāne Katrīna | Sākumskolas skolotāja |
2. | Antonova Mārīte | Vizuālas mākslas skolotāja |
3. | Bijaka Nataļja | Mazākumtautību valodas skolotāja |
4. | Budrevska Olga | Latviešu valodas skolotāja |
5. | Buiko Vanda | Ģeogrāfijas skolotāja |
6. | Bondenkova Marianna | Sporta un veselības skolotāja |
7. | Cercene Anita | Bioloģijas skolotāja |
8. | Daugoviča Galina | Ķīmijas skolotāja |
9. | Dedova Anastasija | Matemātikas skolotāja |
10. | Doroščonoks Aleksandrs | Dizaina un tehnoloģijas skolotājs |
11. | Ertmane Daira | Sākumskolas skolotāja |
12. | Fadejeva Alevtina | Bibliotekāre |
13. | Fedkina Galina | Matemātikas skolotāja |
14. | Gorsvāne Ilga | Latviešu valodas skolotāja |
15. | Hohlova Naļa | Sākumskolas skolotāja |
16. | Iļjina Svetlana | Angļu valodas skolotāja |
17. | Ivanovs Igors | Psihologs |
18. | Ivanova Irēna | Sociālais pedagogs |
19. | Jablonska Solveiga | Skolotāja palīgs |
20. | Jakovļeva Lilija | Sākumskolas skolotāja |
21. | Karzinina Sņežana | Sākumskolas skolotāja |
22. | Kušnere Aija | Latviešu valodas skolotāja |
23. | Klomāne Tatjana | Mūzikas skolotāja |
24. | Kučerova Olga | Angļu valodas skolotāja |
25. | Kraukle Ruta | Latviešu valodas skolotāja |
26. | Kozireva Alina | Logopēds |
27. | Kovaļonoka Evita | Dizaina un tehnoloģijas un interešu izglītības skolotāja |
28. | Kušakova Tatjana | Matemātikas skolotāja |
29. | Leitāne Inese | Sporta un veselības skolotāja |
30. | Lipovska Ligita | Sākumskolas skolotāja |
31. | Matvejeva Jadviga | Latviešu valodas skolotāja |
32. | Malaščenkova Aleksandra | Sākumskolas skolotāja |
33. | Mežore Vita | Izglītības metodiķe |
34. | Mjasnikova Ļubova | Mazākumtautību valodas skolotāja |
35. | Musatovs Jurijs | Programmēšanas skolotājs |
36. | Nagle Patrīcija | Vācu valodas skolotāja |
37. | Narica Jeļena | Fizikas un matemātikas skolotāja |
38. | Obidennikova Ilona | Bioloģijas skolotāja |
39. | Obidjonnikova Jeļena | Angļu valodas skolotāja |
40. | Onufrijeva Irina | Sākumskolas skolotāja |
41. | Pauliņa Inta | Pedagoga palīgs |
42. | Pavlāne Marina | Sākumskolas skolotāja |
43. | Pavlova Aļona | Pedagogs karjeras konsultants |
44. | Pavro Ināra | Sociālās zinības un vēstures skolotāja |
45. | Pirožkina Diāna | Mazākumtautību valodas skolotāja |
46. | Peipiņa Anita | Latviešu valodas skolotāja |
47. | Polovinska Natalija | Sākumskolas un matemātikas skolotāja |
48. | Ponomarenko Margarita | Sākumskolas skolotāja |
49. | Rižkova Gaļina | Matemātikas skolotāja |
50. | Rungis Vitālijs | Fizikas skolotājs |
51. | Romanova-Klapina Marija | Matemātikas skolotāja |
52. | Savicka Nadežda | Ķīmijas skolotāja |
53. | Semeņaka Svetlana | Teātra mākslas un interešu izglītības skolotāja |
54. | Sergejeva Marina | Datorikas skolotāja |
55. | Sergejevs Igors | Datorikas skolotājs |
56. | Smirnova Marina | Vācu valodas skolotāja |
57. | Skrytnik Oxana | Ķīmijas skolotāja |
58. | Stirāne Līga | Pagarinātas dienas grupas skolotāja |
59. | Solovjova Regīna | Sociālās zinības un vēstures skolotāja |
60. | Sorokina Ija | Datorikas un programmēšanas skolotāja |
61. | Sprukte Nataļja | Interešu izglītības skolotāja |
62. | Ševirjova Natālija | Datorikas skolotāja |
63. | Ščemeļova Jelizaveta | Sākumskolas un angļu valodas skolotāja |
64. | Šķestere Jūlija | Sociālās zinības un vēstures skolotāja |
65. | Talapins Vladimirs | Sporta un veselības skolotājs |
66. | Taškāne Ludmila | Sākumskolas skolotāja |
67. | Tretjakova Marianna | Angļu un franču valodas skolotāja |
68. | Vančenko Jevģēnijs | Interešu izglītības skolotājs |
69. | Viļuma Jeļena | Sākumskolas skolotāja |
70. | Vinogradova Ludmila | Matemātikas skolotāja |
71. | Viša Līga | Pagarinātas dienas grupas skolotāja |
72. | Zunda Dina | Latviešu valodas skolotāja |